Nedělní přehled zápasů a výsledků (21.4.2019)

Přinášíme nedělní přehled zápasů a výsledků hraných dne 21.dubna 2019. Nedělní program odstartuje dopolední utkání v Louce, hlavní program začíná od 16:00 hodin. 

NEDĚLE 21.4.2019

1.A třída, sk. B

Milotice – Velké Pavlovice 6:1 (3:0)
Branky: Novák 3, Vaško, Nedvědický, Holub – Bimbicz

Hroznová Lhota – Bučovice 4:1 (3:1)
Branky: Janík 2, Lipčík P., Polách – Diviš

Vyškov B – Kyjov 6:0 (3:0)
Branky: Ayissi 2, George 2, Jaroš, Mach

1.B třída, sk. C

Blatnice – Moravská Nová Ves 1:0 (0:0)
Branka: Majtás

Šardice – Vacenovice 1:3 (1:2)
Branky: Zicháček – Šrédl 2, Rehák

Nikolčice – Kněždub 4:1 (3:0)
Branky: Starý 2, Čapka, Jilka – Janík

Strážnice – Kozojídky 3:3 (3:2)
Branky: Paška, Polách, Vávra – Tomčal 2, Páleník

Okresní přebor

Dambořice – Lipov 2:1 (2:0)
Branky: Nešpor, Dobeš – Kyncl

Mikulčice – Petrov 1:1 (1:1)
Branky: Charvát – Krůtil

Svatobořice/Mistřín – Žarošice 5:1 (3:1)
Branky: Staňa, Pazderka, Valenta, Šalša D., Maršálek – Ždánský

Starý Poddvorov – Nenkovice 2:0 (1:0)
Branky: Veselský, Frolec

Ždánice – Ježov 4:0 (2:0)
Branky: Handlíř 2, Doupovec, vlastní

III.A třída

Čejkovice – Hodonín B 0:7 (0:4)
Branky: Pochylý 2, Stráník 2, Gabčo 2, Kotásek

Vlkoš – Vracov 3:2 (1:2)
Branky: Hlaváč 2 (1 z PK), Bílý – Knee, Loprais Š.

III.B třída

Bohuslavice – Bukovany 2:2 (1:2)
Branky: Vykouk K. (PK), Chvátal – Svoboda J., Jelínek

Lovčice – Věteřov 1:8 (0:3)
Branky: Pokuta – Sklenář P. 2, Sklenář M. 2, Hudeček 2, Sochor, Minčík



III.C třída

Louka – Velká nad Veličkou B 0:1 (0:1)
Branka: Prášek

Vnorovy B – Suchov 0:4 (0:4)
Branky: Janeska 2, Mikeska, Zemčík

Nová Lhota – Moravský Písek 3:1 (1:0)
Branky: Mikeška 2 (1 z PK), Ťok (PK) – Stuchlík

KEN Veselí nad Moravou – Hroznová Lhota B 3:1 (3:0)
Branky: Gerstberger, Štůral, Staněk – Náhlík

Krajský přebor – starší dorost

Veselí nad Moravou – Medlánky 10:0 (5:0)

Krajský přebor – mladší dorost

Veselí nad Moravou – Medlánky 2:0 (2:0)

1.třída – dorost

Dambořice – Velké Bílovice 1:8 (0:3)
Branky: Kratochvíl – Šmída 3, Salajka 3, Pavka 2

Hroznová Lhota – Lužice 5:3 (3:2)
Branky: Smetka 5 – Gecaj, Svoboda, Štork

Mutěnice – Bzenec 8:0 (5:0)
Branky: Lamáček F. 3, Mokruša 3, Weigl R. 2

Okresní přebor

Vnorovy/KEN Veselí n/Mor. – Hovorany/Nenkovice 3:0 (1:0)
Branky: Bažant, Kuchařík, Pavlíček

Kostelec/Kyjov – Starý Poddvorov 3:2 (2:2)
Branky: Janík, Kyjovský, Kolaja – Lattenberg, Daniel