Petrov dokázal ve Vlkoši vyválčit bod za remízu 5:5

Program v OP otevřel sobotní dopolední duel mezi třetím Vlkošem a sedmým Petrovem. Zápas byl opět bohatý na góly, jen první půle přinesla šest branek a dva vyloučené. Po přestávce domácí mířili za vítězstvím, ale nakonec se body dělily.

Výborný vstup domácího týmu do utkání, kdy po čtvrt hodině vedli 3:0. Skóre otevřel ve čtvrté minutě Čada, následně se trefil Klimeš a třetí branku přidal z penalty Broňa Otruba.

Pak udeřili i hosté a dvěma slepenými góly utkání zdramatizovali. Šanci na bodový zisk vykřesali Zezula Benovič. Do přestávky vrátil Vlkoši dvoubrankové vedení znovu Otruba a do kabin se šlo za stavu 4:2 a bez dvou vyloučených hráčů.

V úvodu druhé půle přidal pátou trefu Ingr a zdálo se být hotovo. Ale Petrov začal opět stahovat náskok domácího výběru. Grabec a Zlomek snížili na rozdíl jednoho gólu a vyrovnání zařídil v nastaveném čase Benovič.

Z jasného zápasu, ve kterém Vlkoš vedl 3:0 a 5:2, se body nakonec dělily po divoké remíze 5:5.

44´ Hlaváč Radek (FK Vlkoš) – Červená karta během zápasu, Hrubé nesportovní chování, Prudké, úmyslné strčení do soupeře ze předu do hrudi nataženýma rukama v přerušené hře.

44´ Lončík Tomáš (Sokol Petrov) – Červená karta během zápasu, Hrubé nesportovní chování, Oplácení, stržení soupeře na zem za krk v přerušené hře.

SOBOTA 4.9.2021

Okresní přebor – 6.kolo (páté hrané)

FK VLKOŠ – Sokol PETROV 5:5 (4:2)
Branky: 4´ Čada, 7´ Klimeš, 15´(PK)+44´ Otruba B., 48´ Ingr – 34´ Zezula, 37´+90´ Benovič, 61´ Grabec, 81´ Zlomek; Rozhodčí: Chromek – Veselý, Kukula; Bez ŽK; ČK: 44´ Hlaváč – 44´ Lončík; Diváci: 50

Vlkoš: Osička – Otruba J., Koplík, Bílý, Ingr, Otruba B., Klimeš, Čada, Fojtik, Hlaváč, Lunga (Dobrovský, Zálešák, Slavíček, Novotný, Menšík, Klajba)

Petrov: Kříž – Grabec, Lončík, Faltýnek, Zezula, Kundrata, Janeček, Macháček, Benovič, Zlomek, Hartman (Velísek, Šantavý, Dvorský, Klein, Krůtil, Mikéska, Vrána)

Zdroj: is.fotbal.cz

Podobné články

Nejlepší střelci 8.ligy (2.4.2025)

Přinášíme přehled nejlepších střelců okresních soutěží (8.liga). Lídrem je Jan Šipka (Velká nad Veličku) s 27 góly, Pavel Svoboda (Dambořice) ztrácí sedm branek a třetí místo drží Patrik Janík (Blatnice).

Celý článek

Mohlo by Vás zajímat

PŘÍPRAVNÉ ZÁPASY 2026 (leden, únor, březen)

PŘÍPRAVNÉ ZÁPASY 2026 (leden, únor, březen)

Hodonín padl v Třinci a přezimuje na druhém místě

Hodonín padl v Třinci a přezimuje na druhém místě

VÝSLEDKOVÝ SERVIS: Hraje se 8.11.2025

VÝSLEDKOVÝ SERVIS: Hraje se 8.11.2025

Rohatec zakončil podzim hladkou výhrou a je průběžně druhý

Rohatec zakončil podzim hladkou výhrou a je průběžně druhý

Nováček ze Šardic vyhrál všech třináct podzimních zápasů

Nováček ze Šardic vyhrál všech třináct podzimních zápasů

VÝSLEDKOVÝ SERVIS: Hraje se 1.-2.11.2025

VÝSLEDKOVÝ SERVIS: Hraje se 1.-2.11.2025