Rozlosování podzimní části 1.A třídy, skupiny B

Přinášíme rozpis podzimní části Krajského přeboru. Ten začíná 2.kolem o víkendu 13.-14. srpna 2022, první polovina soutěže končí prvním listopadovým víkendem 5.-6.11. 2022.

1.A třída, sk. B (rozlosování podzimní části soutěže)

2. kolo 13./14.8. 2022 

SK Vojkovice – MFK Vyškov “B”
FK Valtice – Slavoj Rohatec
Tatran Kohoutovice – FC Veselí nad Moravou
Slavoj Velké Pavlovice – 1.FKD Nikolčice
Sokol Hroznová Lhota – FK Milotice
RAFK – Sokol Pohořelice
Baník Dubňany – Agro Vnorovy

3. kolo 20./21.8. 2022

Agro Vnorovy – SK Vojkovice
Sokol Pohořelice – Baník Dubňany
FK Milotice – RAFK
1.FKD Nikolčice – Sokol Hroznová Lhota
FC Veselí nad Moravou – Slavoj Velké Pavlovice
Slavoj Rohatec – Tatran Kohoutovice
MFK Vyškov “B” – FK Valtice

4. kolo 27./28.8. 2022 

SK Vojkovice – FK Valtice
Tatran Kohoutovice – MFK Vyškov “B”
Slavoj Velké Pavlovice – Slavoj Rohatec
Sokol Hroznová Lhota – FC Veselí nad Moravou
RAFK – 1.FKD Nikolčice
Baník Dubňany – FK Milotice
Agro Vnorovy – Sokol Pohořelice

5. kolo 3./4.9. 2022 

Sokol Pohořelice – SK Vojkovice
FK Milotice – Agro Vnorovy
1.FKD Nikolčice – Baník Dubňany
FC Veselí nad Moravou – RAFK
Slavoj Rohatec – Sokol Hroznová Lhota
MFK Vyškov “B” – Slavoj Velké Pavlovice
FK Valtice – Tatran Kohoutovice

6. kolo 10./11.9. 2022 

SK Vojkovice – Tatran Kohoutovice
Slavoj Velké Pavlovice – FK Valtice
Sokol Hroznová Lhota – MFK Vyškov “B”
RAFK – Slavoj Rohatec
Baník Dubňany – FC Veselí nad Moravou
Agro Vnorovy – 1.FKD Nikolčice
Sokol Pohořelice – FK Milotice

7. kolo 17./18.9. 2022 

FK Milotice – SK Vojkovice
1.FKD Nikolčice – Sokol Pohořelice
FC Veselí nad Moravou – Agro Vnorovy
Slavoj Rohatec – Baník Dubňany
MFK Vyškov “B” – RAFK
FK Valtice – Sokol Hroznová Lhota
Tatran Kohoutovice – Slavoj Velké Pavlovice

8. kolo 24./25.9. 2022 

SK Vojkovice – Slavoj Velké Pavlovice
Sokol Hroznová Lhota – Tatran Kohoutovice
RAFK – FK Valtice
Baník Dubňany – MFK Vyškov “B”
Agro Vnorovy – Slavoj Rohatec
Sokol Pohořelice – FC Veselí nad Moravou
FK Milotice – 1.FKD Nikolčice

9. kolo 1./2.10. 2022

1.FKD Nikolčice – SK Vojkovice
FC Veselí nad Moravou – FK Milotice
Slavoj Rohatec – Sokol Pohořelice
MFK Vyškov “B” – Agro Vnorovy
FK Valtice – Baník Dubňany
Tatran Kohoutovice – RAFK
Slavoj Velké Pavlovice – Sokol Hroznová Lhota

10. kolo 8./9.10. 2022 

SK Vojkovice – Sokol Hroznová Lhota
RAFK – Slavoj Velké Pavlovice
Baník Dubňany – Tatran Kohoutovice
Agro Vnorovy – FK Valtice
Sokol Pohořelice – MFK Vyškov “B”
FK Milotice – Slavoj Rohatec
1.FKD Nikolčice – FC Veselí nad Moravou

11. kolo 15./16.10. 2022

FC Veselí nad Moravou – SK Vojkovice
Slavoj Rohatec – 1.FKD Nikolčice
MFK Vyškov “B” – FK Milotice
FK Valtice – Sokol Pohořelice
Tatran Kohoutovice – Agro Vnorovy
Slavoj Velké Pavlovice – Baník Dubňany
Sokol Hroznová Lhota – RAFK

12. kolo 22./23.10. 2022 

SK Vojkovice – RAFK
Baník Dubňany – Sokol Hroznová Lhota
Agro Vnorovy – Slavoj Velké Pavlovice
Sokol Pohořelice – Tatran Kohoutovice
FK Milotice – FK Valtice
1.FKD Nikolčice – MFK Vyškov “B”
FC Veselí nad Moravou – Slavoj Rohatec

13. kolo 29/30.10. 2022 

Slavoj Rohatec – SK Vojkovice
MFK Vyškov “B” – FC Veselí nad Moravou
FK Valtice – 1.FKD Nikolčice
Tatran Kohoutovice – FK Milotice
Slavoj Velké Pavlovice – Sokol Pohořelice
Sokol Hroznová Lhota – Agro Vnorovy
RAFK – Baník Dubňany

1. kolo 5./6.11. 2022 

Baník Dubňany – SK Vojkovice
Agro Vnorovy – RAFK
Sokol Pohořelice – Sokol Hroznová Lhota
FK Milotice – Slavoj Velké Pavlovice
1.FKD Nikolčice – Tatran Kohoutovice
FC Veselí nad Moravou – FK Valtice
Slavoj Rohatec – MFK Vyškov “B”

You may also like...