Oslabený Nesyt jede z Pardubic s prázdnou

Na hráčky Nesytu Hodonín čekala dlouhá ranní cesta do Pardubic, kde na ně čekala místní děvčata a duel 3. kola 2. ligy žen.

2. liga žen – 3. kolo

SK DFO Pardubice – FC Nesyt Hodonín 3:1 (3:1)
Branky: 2´+ 32´ Martínková, 11´ Závišková – 33´ Blahová Rozhodčí: Lavrenčíková Jindra – Ortikov Akhrorjon, Binder Robert Bez ŽK Diváci: 20

Pardubice: Dostálová – Kabeláčová, Martínková, Vlačihová, Karabinošová, Kubková, Kubečková, Kunáková, Urbancová, Závišková, Merklová

Nesyt: Horáková – Podrazilová, Svobodová, Guttová, Pavková, Dřímalová, Bukovská, Blahová, Horáčková, Strouhalová, Kudláčová

V hodně okleštěné sestavě, která čítala dle zápisu pouze 11 hráček a jednu náhradnici, nastoupily hráčky Hodonína proti Pardubicím během sobotního dopoledne.

Vystoupení ve 3. kole 2. ligy žen se nevyvíjelo podle představ hodonínských fotbalistek. První branku vstřelila domácí děvčata již ve 2. minutě, její autorkou byla Kamila Martínková.

A bylo ještě hůř. Běžela 11. minuta a nabuzené domácí hráčky udeřily opět, tentokrát přesně zakončovala Závišková.

Hostujícím hráčkám se podařilo snížit ve 33. minutě, kdy naději v podobě kontaktní branky zařídila Alexandra Blahová.

To bylo však ze strany hráček Nesytu vše. O minutu později přidala Martínková svoji druhou branku a zařídila tak konečný stav utkání, jelikož se ani po střídáních v druhém poločase skóre neměnilo.

Hráčky Hodonína se tedy musejí oklepat a soustředit se na další kolo, protože již za týden je čeká další zajížďka, tentokrát do Prahy 4, kde na ně bude čekat celek ABC Braník.

Hráčky Nesytu v utkání minulého kola proti Zbrojovce Brno Zdroj: FB FC Nesyt Hodonín/Jarka Burešová

You may also like...