Ženy: Psotková vystřelila Nesytu výhru, Mutěnice padly s Nov. Sady

Na týmy žen z Hodonínska čekalo druhé kolo jejich soutěží, NESYT doma přivítal Zbrojovku, Mutěnice Nové Sady a ženy Vlkoše měly pro toto kolo volno.

2. liga žen – 2. kolo

FC Nesyt Hodonín – FC Zbrojovka Brno 2:1 (0:0)
Branky: 62´ + 80´ Psotková – 87´ Bezděková Rozhodčí: Soukupová – Čikl, Hlavinka Diváci: 30

Ženám Nesytu vyšlo úvodní kolo skvěle a po vítězství v Olomouci 3:1 získaly všechny tři body. Za to hráčky Zbrojovky na svůj první soutěžní duely čekaly do dneška, neboť jejich první kolo bylo přeloženo na listopad.

Na první branku se na hřišti Nesytu muselo počkat více než hodinu, když však přišla udělala radost především domácím. Autorkou vedoucího gólu byla Kristýna Psotková.

Stejná hráčka přidala i druhou úspěšnou trefu, když v 80. minutě překonala hostující gólmanku Kučerovou.

Snížení se Zbrojovka dočkala až v závěrečných minutách po brance Bezděkové. Domácí hráčky si však již výhru pohlídaly a zatím jsou stroprocentní.

MSDŽ – B – 2. kolo

FK Mutěnice – FK Nové Sady 1:3 (1:2)
Branky: 37´ Lamáčková – 17´+ 20´ Mokrušová, 61´ Mikulová Rozhodčí: Drozdy – Kalivoda, Řičica Diváci: 30

V čase nedělního odpoledne si našlo pár desítek lidí cestu na utkání divize žen mezi Mutěnicemi a Novými Sady. Domácí hráčky chtěly po úvodní prohře s Mostkovicemi tentokrát naplno bodovat.

Bohužel nic se pro ně nevyvíjelo dobře, Michaela Mokrušová nejprve v 17. minutě otevřela skóre utkání a  po dalších třech minutách poslala svůj tým do dvoubrankového trháku.

Odpověď hráček Mutěnic přišla ve 37. minutě, když hostující brankářku Ondruchovou překonala Lamáčková.

Na další branku se čekalo až do 61. minuty, k nelibě domácího týmu padla právě do jejich sítě. Rozhodující dvoubrankový náskok dala svému týmu Mikulové.

Mohlo by se vám líbit...