Béčko Hroznovky deklasovalo Novou Lhotu

Rezervní tým Hroznové Lhoty se představil divákům nikoli v Tasově, kde hrává své domácí zápasy, ale v Hroznové Lhotě. Změna byla ku prospěchu a domácím tým si bez větších problémů poradil s Novou Lhotou 7:0.

III.C třída – 1.kolo

Sokol Hroznová Lhota B – Nová Lhota 7:0 (3:0)
Branky: 13´+23´+33´ Náhlík, 47´+54´ Pavlica, 67´+73´ Durna. Rozhodčí: Dufek – Lipár. ŽK: Falešník – Mikéska L., Vavrek. Diváci: 70.

Hroz. Lhota B: Kusalík – Suchý, Uher, Jegla M. (70´ Kolacia), Pavlica Mir. (58´ Pavlica Mich.), Neumann, Durna, Kašpárek (53´ Smetka), Náhlík, Jegla L., Falešník (73´ Martinek)

Nová Lhota: Kubík J. – Lukšík, Kohůt, Fusek, Mikéska A. (73´ Tomačala Ma.), Malár, Vavrek, Holeš, Pavlík, Mikéska L., Tomčala Mi.

Změna prostředí zřejmě domácímu týmu svědčila a soupeře doslova smetl.  Během úvodní půlhodiny si tasovští vypracovali tříbrankové vedení, které jim  zařídil Náhlík.

Domácí fotbalista vstřelil úvodní gól ve 13. minutě, další trefu přidal o deset minut později a hattrick završil po půlhodince hry. Do kabin tak hosté odcházeli pouze s tříbrankovým mankem.

Po přestávce do byl Pavlica, který udeřil dvakrát v krátké době a dal domácím náskok pěti branek. Poslední slovo měl Durna, jenž dalšími dvěma přesnými zásahy dokonal debakl Nové Lhoty.

Béčko Hroznové Lhoty tak do sezóny vstoupilo nejlépe jak mohlo a soupeři tak nedalo nejmenší šanci na úspěch. Fotbalisté Nové Lhoty tak budouv soutěži, stejně jako v loňském ročníku nejnižší třídy, zřejmě jen do počtu.

  • Podobné články

    Poslední Nová Lhota poprvé v sezóně bodovala

    Fotbalisté Nové Lhoty byli jediným týmem, který v dosavadní sezóně neměli na kontě ani bod. Změnilo to až nedělní dopolední utkání s Domanínem, který nevyužil dvoubrankové vedení. Domácí výběr vybojoval…

    Celý článek

    Mohlo by Vás zajímat

    PŘÍPRAVNÉ ZÁPASY 2026 (leden, únor, březen)

    PŘÍPRAVNÉ ZÁPASY 2026 (leden, únor, březen)

    Hodonín padl v Třinci a přezimuje na druhém místě

    Hodonín padl v Třinci a přezimuje na druhém místě

    VÝSLEDKOVÝ SERVIS: Hraje se 8.11.2025

    VÝSLEDKOVÝ SERVIS: Hraje se 8.11.2025

    Rohatec zakončil podzim hladkou výhrou a je průběžně druhý

    Rohatec zakončil podzim hladkou výhrou a je průběžně druhý

    Nováček ze Šardic vyhrál všech třináct podzimních zápasů

    Nováček ze Šardic vyhrál všech třináct podzimních zápasů

    VÝSLEDKOVÝ SERVIS: Hraje se 1.-2.11.2025

    VÝSLEDKOVÝ SERVIS: Hraje se 1.-2.11.2025