Rozlosování III.C třídy mužů 2016/17

Reklama

Rozlosování III.C třídy mužů 2016/17. Třetí skupina III.tříd je novinkou nové ročníku a čítá 12 týmů, nováčkem je béčko Velké nad Veličkou. Úvodní zápasy se hrají 7.srpna a končí se 23.října. Vítěz míří do okresního přeboru.

III.C třída 2016/17 – muži (rozlosování podzimní části soutěže)

1.kolo (7.8.2016)

KEN Veselí nad Moravou – Radějov

Hrubá Vrbka – Tvarožná Lhota

Petrov – Suchov

Louka – Sudoměřice

Moravský Písek – Velká nad Veličkou B

Hroznová Lhota B – Nová Lhota

2.kolo (14.8.2016)

Radějov – Nová Lhota

Velká nad Veličkou B – Hroznová Lhota B

Sudoměřice – Moravský Písek

Suchov – Louka

Tvarožná Lhota – Petrov

KEN Veselí nad Moravou – Hrubá Vrbka

3.kolo (21.8.2016)

Hrubá Vrbka – Radějov

Petrov – KEN Veselí nad Moravou

Louka – Tvarožná Lhota

Moravský Písek – Suchov

Hroznová Lhota B – Sudoměřice

Nová Lhota – Velká nad Veličkou B

4.kolo (28.8.2016)

Radějov – Velká nad Veličkou B

Sudoměřice – Nová Lhota

Suchov – Hroznová Lhota B

Tvarožná Lhota – Moravský Písek

KEN Veselí nad Moravou – Louka

Hrubá Vrbka – Petrov

5.kolo (4.9.2016)

Petrov – Radějov

Louka – Hrubá Vrbka

Moravský Písek – KEN Veselí nad Moravou

Hroznová Lhota B – Tvarožná Lhota

Nová Lhota – Suchov

Velká nad Veličkou B – Sudoměřice

6.kolo (11.9.2016)

Radějov – Sudoměřice

Suchov – Velká nad Veličkou B

Tvarožná Lhota – Nová Lhota

KEN Veselí nad Moravou – Hroznová Lhota B

Hrubá Vrbka – Moravský Písek

Petrov – Louka

7.kolo (18.9.2016)

Louka – Radějov

Moravský Písek – Petrov

Hroznová Lhota B – Hrubá Vrbka

Nová Lhota – KEN Veselí nad Moravou

Velká nad Veličkou B – Tvarožná Lhota

Sudoměřice – Suchov

8.kolo (25.9.2016)

Radějov – Suchov

Tvarožná Lhota – Sudoměřice

KEN Veselí nad Moravou – Velká nad Veličkou B

Hrubá Vrbka – Nová Lhota

Petrov – Hroznová Lhota B

Louka – Moravský Písek

9.kolo (2.10.2016)

Moravský Písek – Radějov

Hroznová Lhota B – Louka

Nová Lhota – Petrov

Velká nad Veličkou B – Hrubá Vrbka

Sudoměřice – KEN Veselí nad Moravou

Suchov – Tvarožná Lhota

10.kolo (9.10.2016)

Radějov – Tvarožná Lhota

KEN Veselí nad Moravou – Suchov

Hrubá Vrbka – Sudoměřice

Petrov – Velká nad Veličkou B

Louka – Nová Lhota

Moravský Písek – Hroznová Lhota B

11.kolo (16.10.2016)

Hroznová Lhota B – Radějov

Nová Lhota – Moravský Písek

Velká nad Veličkou B – Louka

Sudoměřice – Petrov

Suchov – Hrubá Vrbka

Tvarožná Lhota – KEN Veselí nad Moravou

12.kolo (23.10.2016)

Radějov – KEN Veselí nad Moravou

Tvarožná Lhota – Hrubá Vrbka

Suchov – Petrov

Sudoměřice – Louka

Velká nad Veličkou B – Moravský Písek

Nová Lhota – Hroznová Lhota B

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.