Béčko Ždánic snadno přehrálo Archlebov

Dalším nováčkem, které od nové sezóny nastupuje ve III.B třídě, je rezervní tým Ždánic. Ten si v prvním kole poradil s Archlebovem 4:0. Všechny branky až po změně stran a vešly se do rozmezí dvaceti minut.

III.B třída – 1.kolo

KOVO Ždánice B – Sokol Archlebov 4:0 (0:0)
Branky: 61´+65´ (PK) Rybka D., 72´ Macourek, 78´ Pavlech. Rozhodčí: Moravčík – Rotter. Bez ŽK. Diváci: 40

Ždánice B: Ruban M. – Strmiska, Štipčák (78´ Duroň), Ždánský, Rybka L. (67´ Ondříšek), Kolařík (56´ Macourek), Rybka D., Prygl (46´ Markus), Pavlech, Andresík, Horňák (56´ Bimka)

Archlebov: Fila – Hégr, Jarolík, Ždánský, Šedivý, Hrbotický, Němec, Machálek (79´ Potěšil), Basta (56´ Vítek), Martinásek (83´ Šváb), Vala (46´ Doležal)

Premiérový zápas si ve III.B třídě odbyl rezervní tým Ždánic proti Arclebovu. První poločas nabídl vyrovnanou podívanou, leč bez jakéhokoliv gólového efektu.

To druhý poločas na tom byl o poznání lépe a hrstka diváků se dočkala kýženého ovoce v podobě branek. Na úvodní trefu se čekalo téměř hodinu.

Jako první udeřil David Rybka v 61. minutě a domácí vedli. Neuběhlo ani pět minut a tentýž hráč proměnil penaltu a Kovo šlo do dvoubrankového vedení.

Další góly na sebe nenechaly dlouho čekat. V 72. minutě skóroval střídající Maroucek a výsledek zpečetil v 78. minutě Pavlech.

Ždánice si tak připsaly vítěznou premiéru, která je určitě povzbuzením do budoucích zápasů.

Mohlo by se vám líbit...