Želetice schytaly od Žádovic desítku

Obnovená premiéra skončila pro Želetice krutou porážkou. Na domácím trávníku podlehl Sokol hostům ze Žádovic vysoko 3:10. Už první poločas naznačil, že domácí tým bude zaostávat a nakonec se zrodil debakl.

III.B třída – 1.kolo

Sokol Želetice – Sokol Žádovice 3:10 (0:5)
Branky: 53´ Luskač (PK), 79´+ 82´ Jetelina – 13´ Procházka , 14´ Smolák, 16´ Smrčka, 33´+ 81´ Marčík, 44´  Steinhübel, 49´+ 72´ Lackovič, 57´ Toman, 70´ Rajsigl. Rozhodčí: Filipenský. ŽK: Valenta (Žádovice).

Želetice: Svatoň, Hampl (43´ Křůmal ), Šindar (61´ Macháček), Koutný, Kostiv (74´ Jetelina), Čureja (46´ Černohorský), Kludák, Marada, Luskač, Střeštík, Jakeš

Žádovice: Hromada , Steinhübel (55´ Zapletal), Rajsigl, Toman (66´ Luža), Marčík, Tiefenbacher, Smrčka (58´ Valenta M.), Bělohoubek, Smolák (46´ Spurný ), Valenta L. (46´ Lackovič), Procházka

Ještě v loňské sezóně natupovaly Želetice v nejnižší třídě pod hlavičkou Nenkovic B. Od nového ročníku se znovu obnovilo v Želeticích mužstvo mužů.

Premiéra však nedopadla nijak zvlášť dobře a skončila krutou porážkou. Už první půle ukázala kdo bude na hřišti pánem a pět vstřelených branek toho bylo jasným důkazem.

Rychlá smršť začalo ve 13. minutě, kdy skóre otevřel Procházka. Na  další góly se nemuselo dlouho čekat a 16. minutě už to bylo 0:3, mezi střelce se zapsali Smolák a Smrčka. Do přestávky padly ještě dva góly, o které se postarali Marčík a Steinhübel.

Domácí fotbalisté se první branky dočkali v 53. minutě, kdy z penalty snižoval Luskač. To už bylo za stavu 0:6, když se předtím trefil Lackovič.

Gólové hody pokračovaly i nadále a diváci se dočkali desítky. Za záda domácího brankáře se dále trefili Toman a Rajsigl, své druhé branky v zápase dosáhli Marčík a Lackovič.

Na straně Želetic se ještě dvakrát dokázal prosadit střídající Jetelina.