Články

Kyjov veze tři body z Charvátské Nové Vsi

Kyjovští fotbalisté si připsali šestou výhru v sezóně, když dokázali uspět na hřišti v Charvátské Nové Vsi. O vítězství 3:0 se zasloužili svými brankami Koplík, Macek a Káňa.

Vlkošanky otočily zápas s Protivanovem a mají první body

V neděli dopoledne nastoupily ženy Vlkoše k dalšímu mistrovskému zápasu divizní soutěže a soupeřem jim byl Protivanov.

Andrýsek šesti góly přispěl k vysoké výhře Těmic

Nedělení dopolední utkání mezi Loukou a Těmice patřilo hostům, kteří zvítězili hladce 0:8. Šest branek vstřelil Roman Andrýsek a velkou měrou se podílel na tříbodovém zisku svého mužstva.

Hodonín bojoval o další body ve Velké Bíteši

Fotbalisté druhého Hodonína se v neděli dopoledne představili na hřišti osmé Velké Bíteše. V prvním poločas hosté vstřelili čtyři branky a rázně vykročili za dalším důležitým vítězstvím. Po přestávce už…

Nová Lhota na Domanín nestačila a prohrála 0:3

V jediném sobotním zápase ve III.C třídě se utkala mužstva ze spodní části tabulky, sedmá Nová Lhota hostila devátý Domanín, který byl střelecky aktivnější a odvezl si všechny body po…

Bzenec proti Vsetínu branku nevstřelil

V dalším kole divizní skupiny E přivítal desátý Bzenec na svém pažitu fotbalisty čtvrtého Vsetína. Slovan po dvou porážkách za sebou potřeboval zabrat a získat nějaké body do tabulky.

Vracov doma jen remizoval s Mikulčicemi

Fotbalisté Vracova byli posledním týmem, které v letošním ročníku neztratil ani bod. Vše změnil sobotní hodový zápas s Mikulčicemi, který skončil remízou 2:2. Hosté vedli o dvě branky, ale k…

Vřesovice zdolaly Moravany a ukončily sérii porážek

Sérii porážek se pokusily ukončit v sobotním zápase III.A třídy Vřesovice, jejímž soupeřem byly Moravany. Domácí šli za vítězstvím a po poločase vedli o čtyři branky. Zápas dovedli také do…

Výsledkový servis – hraje se 16.-17.10. 2021

Přinášíme výsledkový servis zápasů hraných ve dnech 16.-17. října 2021. Sledujte výsledky divizních, krajských, okresních a dorosteneckých soutěží.

Starý Poddvorov zaváhal na hřišti Žarošic

Druhou porážku v Okresním přeboru zaznamenali fotbalisté Starého Poddvorova, když ztratili body na hřišti dvanáctých Žarošic. Domácí o výhře rozhodli v poslední minutě zápasu.

Vracov zvítězil i v devátém zápase sezóny

Devátou výhru v devátém zápase si v sobotu připsali fotbalisté Vracova a dál vévodí tabulce III.A třídy. Jsou tak v okresních soutěžích jediným týmem bez ztráty bodu.

Výsledkový servis – hraje se 9.-10.10.2021

Přinášíme výsledkový servis zápasů hraných ve dnech 9.-10. října 2021. Sledujte výsledky divizních, krajských, okresních a dorosteneckých soutěží.

Šardice připravily Ždánicím první porážku v soutěži

Před skvělou kulisou se odehrálo utkání 1.B třídy mezi Šardicemi a Ždánicemi. Duel šestého s první nabídl vyrovnanou partii a krátce před půlí i vedoucí gól Šardic. Byla to trefa…

Nenkovice utnuly sérii bez vítězství proti béčku Ždánic

Po čtyřech zápasech bez plného bodového zisku se fotbalisté Nenkovic dočkali výhry. V domácím prostředí porazili trápící se béčko Ždánic.