Články

Rozhovor s Miroslavem Čadou (Sokol Vlkoš/Vlast Ježov)

Přestávku v zimní pauze a nehraním přípravných zápasů vyplníme krátkým rozhovorem . Na otázky odpovídal Miroslav Čada, trenér Sokol Vlkoš/Vlast Ježov.

Rozpisy zápasů pro jarní část okresních soutěží

Přinášíme rozpis jarní části sezóny 2020/21 pro okresní soutěže. Pokud situace dovolí rozeběhnou se dohrávky a odvety v polovině března. Sezóna pak vyvrcholí v půli června 2021.

Plán zimní přípravy FC Sokol Radějov (2021)

Rozpis zimní přípravy máme k dispozici také od dalšího okresního mužstva připravující se na jarní část soutěží. Sokol Radějov odehraje čtyři přípravné duely, pokud to daná situace dovolí.

Plán zimní přípravy FC Vracov (2021)

Zimní přípravu zveřejnil další účastník okresních soutěží. Fotbalisté FC Vracov odehrají v přestávce pět přípravných duelů. Prvním soupeřem budou Bukovany 14.února, o měsíc později zakončí přípravu proti Těmicím.

Plán zimní přípravy TJ Kovo Ždánice (2021)

Máme tady další přípravné zápasy klubu, který jej zveřejnil na svých webových stránkách. Ždánice odehrají pět duelů, ten první koncem ledna a poslední v závěru února.

Plán zimní přípravy SK Vacenovice (2021)

Přehled přípravných zápasů zveřejnil také účastník 1.B třídy, sk. C – SK Vacenovice. Mužstvo zahajuje přípravu 12.ledna 2021 a odehraje v průběhu února tři přípravné duely.

Zajímavosti z podzimní části okresních soutěží

Podíváme se na některé zajímavosti z nedohrané podzimní části okresních soutěží, jako jsou nejvyšší výhry, výjimečné střelecké počiny, apod.

Termínová listina pro jarní část okresních soutěží

Termínová listina pro jarní část okresních soutěží už je také známa. Nesehraná utkání musí být odehrána do 24.března 2021, OP startuje již 7.3.2021 a III.třídy 28.3.2021.

Termínová listina JmKFS pro jarní část 2021

Přinášíme Vám náhled na termínovou listinu pro jarní část soutěží JmKFS. Dohrávky zápasů podzimní části se musí odehrát do 5.3.2021, od 6.3.2021 pak začínají odvety a nedohraná celá kola.

Archív: Radějov veze z Těmic všechny body po výhře 3:4

Utkání 5.kola Okresního přeboru mezi Těmicemi a Radějovem přinesl sedm branek a z přestřelky vyšel vítězně nakonec hostující výběr Radějova. Výhru trefil deset minut před koncem Steinhübel.

Archív: Béčko Ratíškovic udolalo v domácím zápase Čejč

Zápas 14.kola IV.třídy ze sezóny 2008/09 a poslední kolo podzimní části svedlo proti sobě mužstva Baníku Ratíškovice B a Sokola Čejč. Domácí favorit se k výhře potrápil a nakonec zvítězil…

Návrh termínové listiny pro jarní část divizních soutěží

Řídící komise pro FAČR pro Moravu přináší návrh termínové listiny pro jarní část soutěžního ročníku 2020/21. V MSFL by se mělo začít hrát 20.-21.února 2021 a divize by měla odstartovat…

Archív: Futsalový OP v sezóně 2008/09 pro Stamaho Hodonín

Okresní JOMA futsalový přebor, ročník 2008 – 2009 byl ukončen finálovým turnajem 28.3.2009 ve sportovní hale v Hodoníně na ulici Lipová alej.

Archív: Šardice zvládly přestřelku v Konicích

V sezóně 2008/09 nastoupili fotbalisté Šardic v předposledním kole divizní soutěže proti Konicím. Zápas nabídl sedm branek a přestřelku zvládli lépe hosté a zvítězili 3:4.