Články

ZIMNÍ PŘÍPRAVA: Přehled přípravných zápasů v zimní přestávce

Přinášíme přehled přípravných zápasů hraných v rámci zimní přestávky. Kde a kdy hraje Váš oblíbený tým? Přehledně vše na jednom místě.

Ve čtvrtfinále poháru JmKFS derby Mutěnice – Ratíškovice

V Brně proběhlo rozlosování čtvrtfinálových zápasů Krajského poháru. Mezi osmičkou nejlepších byla i trojice z hodonínského okresu, z nichž se jeden určitě podívá do semifinále.

Fotbalisté Hodonína po výhře ve Frýdlantu přezimují na sedmém místě

Podzimní část třetí nejvyšší soutěže zakončili fotbalisté Hodonína na hřišti Frýdlantu. Utkání hosté zvládli na výbornou a po výhře 0:4 přezimují na sedmém místě tabulky MSFL.

MSFL: Hodonín zdolal hladce rezervní tým Baníku Ostrava

Fotbalisté Hodonína si v předpoledním podzimním kole vyšlápli na béčko Ostravy. Na domácím trávníku porazili čtvrtý tým tabulky hladce 5:1 a zaznamenali šestou výhru v sezóně.

VÝSLEDKOVÝ SERVIS: Hraje se 12.-20. listopadu 2022

Přinášíme přehled zápasů hraných ve dnech 12.-20. listopadu 2022. Všechny zápasy zastupující okres Hodonín mužů od 3.ligy po III. třídy na okresní soutěže najdete uvnitř článku.

Podzimní část v Okresním přeboru pohledem čísel (2022/23)

Podzimní část v Okresním přeboru skončila prvním listopadovým víkendem. Podívejme se jak si vedla jednotlivá mužstva (přehledná tabulka, nejlepší střelci nebo karetní statistiky).

Dubňany ukončily sérii porážek výhrou nad Vojkovicemi

Poslední podzimní vystoupení v 1.A třídě bylo pro Dubňany úspěšné. V domácím prostředí si poradily s Vojkovicemi a sérii tří porážek ukončily vítězstvím 3:0. Dvakrát se v zápase prosadil Albert,…

Podzimní část ve III.B třídě pohledem čísel (2022/23)

Podzimní část ve III.B třídě skončila prvním listopadovým víkendem dohrávkou jednoho zápasu 7.kola. Podívejme se jak si vedla jednotlivá mužstva (přehledná tabulka, nejlepší střelci nebo karetní statistiky).

Podzimní část ve III.A třídě pohledem čísel (2022/23)

Podzimní část ve III.A třídě skončila posledním říjnovým víkendem. Podívejme se jak si vedla jednotlivá mužstva (přehledná tabulka, nejlepší střelci nebo karetní statistiky).

Podzimní část ve III.C třídě pohledem čísel (2022/23)

Podzimní část ve III.C třídě skončila posledním říjnovým víkendem. Podívejme se jak si vedla jednotlivá mužstva (přehledná tabulka, nejlepší střelci nebo karetní statistiky).

VÝSLEDKOVÝ SERVIS: Hraje se 5.-6. listopadu 2022

Přinášíme přehled zápasů hraných ve dnech 5.-6. listopadu 2022. Všechny zápasy zastupující okres Hodonín mužů od 3.ligy po III. třídy na okresní soutěže najdete uvnitř článku.

Televizní zápas pro Hroznovou Lhotu, Březina vstřelil čtyři góly

Na obrazovkách ČT SPORT se v neděli objevil duel o první místo v 1.A třídě mezi Hroznovou Lhotou a Vnorovy. V úvodu měli více ze hry hosté a dostali se…

Kozojídky porazily Velkou nad Veličkou a ovládly podzimní část 1.B třídy

Kolo před koncem první poloviny soutěže je jasné, že na čele 1.B třídy přezimují fotbalisté Kozojídek. V nedělním dopoledním zápase lídr soutěže přehrál na domácím trávníku soupeře z Velké nad…

Dál sbírají porážky. Bzenec v zápase s Holešovem tahal za kratší konec

Ani změna trenéra zatím k lepším výkonům nevedla. Fotbalisté Bzence se dál v divizní skupině E trápí a sbírají porážky. V posledních třech zápase navíc inkasovali patnáct branek a sami…