Články

Novým předsedou OFS Hodonín byl zvolen Antonín Kordula

Novým předsedou OFS Hodonín byl zvolen bývalý mezinárodní rozhodčí Antonín Kordula, který v čele OFS Hodonín vystřídá ing. Petra Kotáska.

Rozhovor s Miroslavem Čadou (Sokol Vlkoš/Vlast Ježov)

Přestávku v zimní pauze a nehraním přípravných zápasů vyplníme krátkým rozhovorem . Na otázky odpovídal Miroslav Čada, trenér Sokol Vlkoš/Vlast Ježov.

Zajímavosti z podzimní části okresních soutěží

Podíváme se na některé zajímavosti z nedohrané podzimní části okresních soutěží, jako jsou nejvyšší výhry, výjimečné střelecké počiny, apod.

Představujeme kluby: FC Nesyt Hodonín

Fotbalisté toho klubu nastupují ve III.A třídě a pohybují se převážně ve středu tabulky. Letos jim zatím patří šesté místo – FC Nesyt Hodonín.

Předběžný termín zahájení sezóny 2021/22 (JmKFS)

JmKFS zveřejnil ve své zprávě předběžné termíny zahájení nového soutěžního ročníku v Krajských soutěžích.

VV FAČR ukončil soutěžní ročník 2020/21

Na základě harmonogramu rozvolňování ze strany státních institucí, byl VV FAČR na svém úterním zasedání dne 4. 5. 2021 nucen schválit ukončení nedohraného soutěžního ročníku 2020/21.

Komuniké – Komise rozhodčích 01/2021

Komuniké – Komise rozhodčích 01/2021 ze dne 22. dubna 2021.

Seriál: Fotbalový stadion Ratíškovice

Fotbalový stadion v Ratíškovicích disponuje třemi travnatými povrchy. K hlavní ploše bylo již dříve vybudováno menší hřiště v zadní části areálu na bývalé skládce. Letos pak přibylo třetí, místo bývalého…

Seriál: Sportovní areál U Červených domků

Sportovní areál stadionu u Červených domků sloužící k tréninkům a utkáním fotbalových oddílů, k tréninkům atletických disciplín, školním sportovním třídám, zájmovým organizacím a široké veřejnosti nabízí několik možností uspokojit stále stoupající trend využití volného času, aktivní sportovní činností.

OFS Hodonín: Zpráva č.17

Zpráva OFS Hodonín č. 17 ze dne 22. 4. 2021.

Odložená Valná hromada OFS Hodonín

Předseda OFS Hodonín, svolává odloženou volební Valnou hromadu na úterý 9. března 2021 od 17.00 hod. do Spolkového domu v Ratíškovicích.

Rozpisy zápasů pro jarní část okresních soutěží

Přinášíme rozpis jarní části sezóny 2020/21 pro okresní soutěže. Pokud situace dovolí rozeběhnou se dohrávky a odvety v polovině března. Sezóna pak vyvrcholí v půli června 2021.

Plán zimní přípravy FC Sokol Radějov (2021)

Rozpis zimní přípravy máme k dispozici také od dalšího okresního mužstva připravující se na jarní část soutěží. Sokol Radějov odehraje čtyři přípravné duely, pokud to daná situace dovolí.

Plán zimní přípravy FC Vracov (2021)

Zimní přípravu zveřejnil další účastník okresních soutěží. Fotbalisté FC Vracov odehrají v přestávce pět přípravných duelů. Prvním soupeřem budou Bukovany 14.února, o měsíc později zakončí přípravu proti Těmicím.

Plán zimní přípravy TJ Kovo Ždánice (2021)

Máme tady další přípravné zápasy klubu, který jej zveřejnil na svých webových stránkách. Ždánice odehrají pět duelů, ten první koncem ledna a poslední v závěru února.

Plán zimní přípravy SK Vacenovice (2021)

Přehled přípravných zápasů zveřejnil také účastník 1.B třídy, sk. C – SK Vacenovice. Mužstvo zahajuje přípravu 12.ledna 2021 a odehraje v průběhu února tři přípravné duely.