Články

Reklama

Novým předsedou OFS Hodonín byl zvolen Antonín Kordula

Novým předsedou OFS Hodonín byl zvolen bývalý mezinárodní rozhodčí Antonín Kordula, který v čele OFS Hodonín vystřídá ing. Petra Kotáska.

Rozhovor s Miroslavem Čadou (Sokol Vlkoš/Vlast Ježov)

Přestávku v zimní pauze a nehraním přípravných zápasů vyplníme krátkým rozhovorem . Na otázky odpovídal Miroslav Čada, trenér Sokol Vlkoš/Vlast Ježov.

Zajímavosti z podzimní části okresních soutěží

Podíváme se na některé zajímavosti z nedohrané podzimní části okresních soutěží, jako jsou nejvyšší výhry, výjimečné střelecké počiny, apod.

Představujeme kluby: FC Nesyt Hodonín

Fotbalisté toho klubu nastupují ve III.A třídě a pohybují se převážně ve středu tabulky. Letos jim zatím patří šesté místo – FC Nesyt Hodonín.

Finále Okresního poháru pro béčko Dubňan

Sobotní odpoledne nabídlo finálové utkání Okresního poháru, které se odehrálo na hřišti v Miloticích. Proti sobě se postavila mužstva Baníku Dubňany B a FK Vlkoš.

Okresní pohár má na programu úvodní zápasy

Už minulou neděli odstartoval okresní pohár, který je poslední dobou nedílnou součástí okresních soutěží. Letos se do něj zapojí šestnáct týmů.

Předkolo poháru JmKFS – výsledky 28.7.2021

Přinášíme výsledky předkola poháru JmKFS ze středy 28.července 2021. Hodonínský okres měl zastoupení v deseti mužstev.

Suchov vyřadil z poháru Starý Poddvorov

Okresní pohár pro sezónu 2021/22 začal předehrávkou v Suchově, kde nastoupil domácí výběr proti favorizovanému Starému Poddvorovu.

Memoriál Ondřeje Voříška patřil dorostencům Olomouce

O víkendu proběhl na stadionu Baníku Ratíškovice 16.ročník Memoriálu Ondřeje Voříška. Za účasti 6 týmů vyhrál tým mladších dorostenců Olomouce, druhé místo obsadil Zlín a třetí místo získal Baník Ostrava.

Hodonín vyřadil Lanžhot a v dalším kole vyzve Vyškov

Fotbalisté Hodonína zvládli úvodní pohárový zápas v MOL Cupu a na hřišti Lanžhota zvítězili 2:1 a vybojovali postup do dalšího kola, ve kterém narazí na druholigový Vyškov.

Bzenec padl s Uherským Brodem a v poháru končí

V pátek odpoledne nastoupil divizní Bzenec proti třetiligovému Uherskému Brodu. Vyrovnaný zápas v jeho závěru zlomili hosté dvěma góly a vybojovali postup do další fáze poháru.

Benefiční zápas pro Moravu vynesl téměř 60 tisíc korun

V pátečním benefičním zápase proti sobě nastoupila mužstva FK Milotice a FK Vlkoš. O výsledek v zápase nešlo, přesto padlo třináct branek a vybralo se téměř 60 tisíc korun, které…

Pohárový turnaj v Dolních Bojanovicích

Sobotní pohárový turnaj v Dolních Bojanovicích ovládlo pořádající mužstvo SK Dolní Bojanovice, které si nejprve poradilo se spojeným týmem Hrušky/Prušánky 2:0 a ve finále pak zdolalo těsně Starý Poddvorov.

MSLŽ budou hrát jen čtyři ženské týmy

MSLŽ si opět zahrají ženy Hodonína, jejich soupeřkami budou fotbalistky Jihlavy, Zlína a Prostějova. Na podzim všechny týmy čekají tři vzájemné zápasy.

Ženy Mutěnic a Vlkoše hned v úvodu proti sobě

Rozpis podzimní části nového soutěžního ročníku 2021/22 v MSDŽ znají také ženské týmy Mutěnic a Vlkoše. Hned první mistrovský zápas svede tyto týmy proti sobě.

Přípravné zápasy – ČERVENEC 2021

Letní příprava okresních mužstev na novou sezónu 2021/22 je v plném proudu. Přinášíme přehled přípravných utkání, který průběžně aktualizujeme o nové zápasy a výsledky.

Rozlosování podzimní části okresních soutěží 2021/22

Přinášíme rozpis podzimní části okresních soutěží pro soutěžní ročník 2021/22, který byl ve čtvrtek rozlosován.

Rozlosování podzimní části krajských soutěží 2021/22

Přinášíme rozlosování podzimní části sezóny 2021/22 v krajských soutěžích. Úterní los proběhl tradičně v Brně.