Derby v Krajském přeboru pro Mutěnice

Jediní dva zástupci v Krajském přeboru se v sobotu utkali proti sobě. Na hřišti v Mutěnicích slavili tři body domácí borci, kteří zdolali soupeře z Ratíškovic 3:1 a zaznamenali první vítězství v soutěži.

V derby dvou okresních rivalů udeřili jako první domácí, když se v závěru prvního poločasu trefil Čepil. Na začítku druhé půle přidal druhou branku Bucňák.

Za hosty snížil střídající Jakub Bábíček, ale o minutu později vrátil Mutěnicím dvoubrankový náskok Koštuřík. Po výhře 3:1 slaví “vinaři” první vítězství v sezóny a odpoutali se z posledního místa tabulky.

SOBOTA 11.9.2021

Krajský přebor – 7.kolo (šesté hrané)

FK MUTĚNICE – Baník RATÍŠKOVICE 3:1 (1:0)
Branky: 45´ Čepil, 52´ Bucňák, 67´ Koštuřík – 66´ Bábíček J.; Rozhodčí: Paulík – Pátek, Kulíšek; Delegát: Briksa; ŽK: Bucňák, Holešinský – Marcián, Zemánek; Diváci: 250

Mutěnice: Leznar – Čepil (77´ Mokruša), Weigl (77´ Michna), Kupčík, Koštuřík, Lamáček, Raisigl (86´ Opluštil), Koutský, Bucňák (69´ Schüller), Svoboda (77´ Koplík), Holešinský

Ratíškovice: Chromý – Kundrata, Skřivánek, Kočiš, Kordula (46´ Bábíček J.), Knotek R., Zemánek (79´ Knotek T.), Nedorostek (59´ Dobeš), Ševčík, Križka (46´ Bábíček T.), Marcián (46´ Voříšek)

FOTKY ZE ZÁPASU – zde

TISKOVKA PO ZÁPASE

Zdroj: is.fotbal.cz, facebook Baník Ratíškovice

You may also like...