Dohrávka pro béčko Hroznové Lhoty

V páteční dohrávce 2.kola III.C třídy porazila rezerva Hroznové Lhoty fotbalisty Velké nad Veličkou B 5:0. Na hřišti v Javorníku rozhodli hosté o jasné výhře až v závěrečné půlhodině, kdy dokázali vstřelit čtyři branky. 

III.C třída – 2.kolo (dohrávka)

Kordárna Velká nad Veličkou B – Sokol Hroznová Lhota B 0:5 (0:1)
Branky: 5´+70´+81´ Bartošek, 65´ Koryčanský, 87´ Martinek. Rozhodčí: Husár. ŽK: Hozák – Koryčanský. Diváci: 50

Velká B: Lipár – Komárek M., Mlýnek, Bukanski, Pavlivec P., Machálek, Petrucha (58´ Komárek P.), Pešek, Bárta, Kohút, Pavlivec M.

Hroz. Lhota B: Jurásek – Suchý, Kolacia, Nekarda, Uher, Bartošek, Durna, Smetka, Koryčanský (71´ Martinek), Jegla, Falešník (81´ Pavlica)

Favoritem páteční dohrávky určitě nebyli domácí fotbalisté, kteří měli na svém kontě tři body za tři remízy. O něco lépe na tom byli Tasovští, jenž se pyšnili dvěma výhra. Ani jedno mužstvo však dosud nenašlo přemožitele.

Očekával se proto vyrovnaný duel, který co do výsledku naplnil první poločas. Úvodních pětačtyřicet minut nabídlo divákům pouze jeden přesný zásah, o který se postaral v 5. minutě Bartošek.

T-shock

Také po změně stran se delší dobu čekalo na góly, ty přišly až po hodině hry. Na rozdíl dvou branek zvyšoval Koryčanský. Následně se dvakrát prosadil Bartošek a završil hattrick.

Konečnou podobu výsledku dal tři minuty před závěrečným hvizdem střídající Martinek a zpečetil výhru hostů v poměru 5:0. Velká zůstala v tabulce předposlední, Tasov se posunul na druhé místo.

Mohlo by se vám líbit...