Louka otočila zápas s Hrubou Vrbkou

Výborným druhým poločasem získali fotbalisté Louky do tabulky tři body. Po první půli vedla Hrubá Vrbka 0:1, ale po přestávce o hubený náskok přišla a utkání prohrála.

III.C třída – 5. kolo

Sokol Louka – Horňácko Hrubá Vrbka 3:1 (0:1)
Branky: 54´ Minařík, 61´ Škodák, 84´ Mikeska – 13´ Blažek Patrik. Rozhodčí: Lipár. ŽK: Hanák, Minařík, Šimlík, Škodák (všichni Louka). Diváci: 92

Louka: Mikéska – Fišer (56´ Čajka), Kučera (24´ Dostál), Hanák, Mikuláček, Sedlář, Šmehlík, Malůš, Minařík (81´ Mikeska), Šimlík, Škodák

Hr. Vrbka: Kováčik – Prachař, Bajko Pa., Janás (46´ Tomešek), Kutálek, Peprna, Horák, Blažek P., Blažek J., Procházka, Bajko Pe. (61´ Šuránek)

Nedělní program odstartoval dopolední duel III.C třídy mezi Loukou a Hrubou Vrbkou. Vstup do utkání zvládli lépe hosté, kteří se ve 13. minutě ujali vedení po gólu Patrika Blažka.

První poločas nabídl vyrovnanou partii, jenž nabídla pouze jednu branku a do kabin tak odcházeli spokojenější hostující fotbalisté.

T-shock

Po změně stran si hrací plochu podmanili domácí a třemi góly duel otočili. Vyrovnávací trefu zařídil v 54. minutě Minařík a vítěznou branku si připsal o sedm minut později Škodák.

Konečnou podobu výsledku dal v 84. minutě střídají Mikeska, který byl na trávníku pouhé tři minuty. Výhrou se Louka posunula na šesté místo a přeskočila svého nedělního soupeře.

You may also like...