Dubňany zradily penalty, dál jdou v poháru Ratíškovice

Zdroj: https://fkbanikdubnany.estranky.cz
Zdroj: https://fkbanikdubnany.estranky.cz

Ve středečním pohárovém zápase proti sobě nastoupily sousední Dubňany a Ratíškovice. Vyrovnané derby nakonec musely rozhodnout pokutové kopy. V nich měly navrch Ratíškovice a vybojovaly postup do čtvrtfinále.

Šestý tým 1.A třídy přivítal na domácím hřišti aktuálně až třinácté mužstvo krajského přeboru. Papírovým favoritem byly Ratíškovice, které hrají o soutěže výš.

Utkání však lépe rozehrál domácí Baník, jenž se ujal vedení po necelé půlhodince hry. Ve 27.minutě prostřelil hostujícího brankáře z pokutového kopu Zelinka.

O sedm minut později už bylo srovnáno, když Marcián využil skuliny v dubňanské obraně a poslal skóre do nerozhodného stavu. Ve 40.minutě mohly jít Ratíškovice do vedení, ale Konečný penaltu proměnit nedokázal. Do kabin se tak šlo za stavu 1:1.

Ve druhém poločase se na vítězný gól čekalo marně a ke slovu se tak dostaly pokutové kopy. V nich byli úspěšnější hosté z Ratíškovic, když proměnili tři a vybojovali si postup do další fáze poháru.

STŘEDA 9.9.2020

2.kolo poháru JmKFS (osmifinále)

Baník DUBŇANY – Baník RATÍŠKOVICE 1:1 (1:1), na PK 1:3
Branky: 27´(PK) Zelinka – 34´ Marcián; Rozhodčí: Budovič – Musil, Uher; ŽK: Hlaváč, Dekař, Novotný – Konečný, Marcián, Nedorostek; Diváci: 200

Dubňany: Sládeček – Hlaváč, Juřica, Sviták, Krejčiřík, Dekař, Salajka (68´ Silný), Křižka (72´ Hoch), Zelinka, Soldán (36´ Čerňan), Klimek

Ratíškovice: Měchura – Kundrata, Skřivánek, Konečný, Dobeš (46´ Kordula), Hromek (90´ Zemánek), Knotek (64´ Bábíček J.), Bábíček T. (75´ Sukup), Měsíček, Marcián, Nedorostek

Zdroj: is.fotbal.cz, hodoninsky-fotbal.cz

You may also like...