Jiskra přejela domácí Valtice rozdílem třídy

Úvodní kolo znamenal pro Strážnici zisk bodu, Valtice vyšly z duelu s Břeclaví bez bodu a tudíž oba týmy měly patřičnou motivaci pro plný bodový zisk z tohoto duelu.

I.B třída sk. C – 3. kolo

FK Valtice – TJ Jiskra Strážnice 0:4 (0:3)
Branky: 25´ Vávra, 32´ Lípa, 40´ Černoch, 57´ Chlud Rozhodčí: Vrbka Jan – Malimánek Marek, Špaček Jiří Delegát: Bábíček Josef ŽK: Haneš, Novák – Harašta, Hadač ČK: 2´ Ševčík – 67´ Harašta Diváci: 100

Valtice: Klepáček – Večeřa (54´ Balga), Haneš, Kabrhel, Ševčík, Novák (81´ Dolák), Ryšavý, Slunský J., Holeček (74´ Slunský L.), Florus, Šváb

Strážnice: Píža – Gajda, Lípa, Černoch, Zajíček, Vávra, Hadač, Chlud (80´ Běloch), Paška (65´ Rybár), Varsamis, Harašta

Utkání začalo velmi zostra a hned ve 2. minutě byl vyloučen domácí Ševčík za překazení šance hostujících hráčů.

“Červená karta během zápasu. Zmaření zjevné brankové možnosti soupeřova družstva, Zmaření zjevné brankové možnosti. Podražení soupeře z boku v souboji o míč v nepřerušené hře.”

Branky se dočkali diváci až ve 25. minutě, když dokázal svoji příležitost zužitkovat Jakub Vávra a zajistil tak vedení pro hráče Jiskry.

To navýšil útočník hostů Lípa po 32 minutách, když nedal šanci brankáři Klepáčkovi. Když se prosadil ve 40. minutě i Jakub Černoch, mířila Strážnice za skvělým poločasovým výsledkem.

Druhý poločas nejprve odstartovala branka hostů z 57. minuty, jejímž autorem byl hostující Patrik Chlud.

O deset minut později však vytahoval hlavní rozhodčí opět červenou kartu, když byl nucen podruhé ukázat žlutou kartu Pavlu Haraštovi ze Strážnice.

“Červená karta během zápasu, Druhé napomenutí během utkání, 1.ŽK – NCH – kritika HR bez hanlivých výrazů “co to pískáš sakra” 2.ŽK – ČK – bezohledné podražení soupeře z boku v souboji o míč v nepřerušené hře.”

Počet hráčů se tedy opět srovnal, ale ani tak nedokázali domácí skórovat a Jiskra si odváží 3 body za výhru 4:0.

Hráči Jiskry (ve světle modrých dresech) minulý týden, při úvodním domácím utkání s Charvátskou Novou Vsí. Zdroj: FB Tj Jiskra Strážnice fotbal

You may also like...