Hovorany ani ve druhém zápase nedaly gól

První kolo nevyšlo ani jednomu z nich. Vzájemné utkání mělo napovědět, kdo je na tom lépe. Domácí prostředí hrálo ve prospěch Mikulova, který Hovorany hladce přehrál a získal první body.

1.B třída, sk. C – 3.kolo

Pálava Mikulov – FK Hovorany 3:0 (1:0)
Branky: 2´ Kolaja, 59´ Látal, 87´ Mikulenka. Rozhodčí: Knecht – Hrazdíra, Musil. ŽK: Ivan O., Hudec (oba Hovorany). Diváci: 80

Mikulov: August – Rychtárik, Kolaja, Žárský (89´ Schwan), Valenta, Mikáč, Goiš (65´ Ferby), Látal (84´ Mikulenka), Figel, Poredský, Halčišák,

Hovorany: Kučera – Gebhart, Škrobák, Ivan O., Šurýn, Ivan M., Rylka, Vachůt (65´ Stehlík), Hudec, Krný (70´ Parči), Cigánek

Hosté přijeli do Mikulova pouze se třinácti hráči, tudíž měli na střídání pouhé dva fotbalisty. Domácí se ukázali jako lépe připraveni a utkání zvládli lépe.

Poslední vzájemné měření sil proběhlo v posledním zápase loňské sezóny, kdy Mikulov bral v Hovoranech bod za remízu 2:2.

Po úvodních zápasech sezóny jsou obě mužstva bez bodu. Pálava těsně prohrála ve Vacenovicích, Hovorany utrpěly debakl doma od Velkých Bílovic.


Domácí vstoupili do utkání mnohem lépe a už ve druhé minutě šli po gólu Kolaji do vedení. Tímto hubeným výsledkem skončil také první poločas.

Po přestávce se čekalo na další góly až do šedesáté minuty, kdy to byl opět domácí výběr, který udeřil podruhé. Autorem branky byl Látal.

Konečnou podobu výsledku dal krátce před závěrečným hvizdem střídající Mikulenka, jenž byl na trávníku jen tři minuty.

Mikulov dotáhl zápas do vítězného konce a golman August vychytal první nulu v sezóně. Hovorany ani ve druhém utkání nedaly gól a se skóre 0:8 jim patří poslední místo v tabulce.

You may also like...