Krajský pohár: Milotice porazily Velkou o dva góly

Druhé předkolo krajského poháru svedlo proti sobě vítěze 1.B třídy, tj. Milotice a sedmý tým loňského ročníku 1.A třídy, Velkou nad Veličkou. Letos se budou oba soupeři potkávat ve stejné soutěži.

Krajský pohár JmKFS – 2.předkolo

FK Milotice – Kordárna Velká n/Vel. 2:0 (0:0)
Branky: 53´ Kasan, 70´ Gergel. Rozhodčí: Jonáš – Zíma I., Čikl. ŽK: Hofr, Klvaň – Spazier M., Horák. Diváci: 250

Milotice: Grufík (46´ Vacula) – Dobeš, Hofr (62´ Nedvědický), Hroudný (46´ Knotek), Zajíc, Toman, Šifel (62´ Klvaň), Kasan (77´ Novák), Budík, Habáň, Gergel

Velká: Sládeček – Novotný, Horák, Mička, Valášek, Spazier M., Janda P. (76´ Lipár), Hrbáč, Rumíšek (44´ Rumíšek), Janda R. (59´ Janás), Pavlica

Velmi slušná návštěva zavítala na druhé předkolo krajského poháru mezi Miloticemi a Velkou. Domácí tým šel do soutěže jako vítěz nejnižší krajské soutěže. Papírovým favoritem ale byl soupeř.

První poločas divákům příliš mnoho nenabídl, nějaké náznaky šancí tam byly, ale bezbrankový stav vydržel až do přestávky.

Po změně stran to byly Milotice, které se snažily s výsledkem něco udělat. Utkání bylo vyrovnané, ale domácí působily sehranějším dojmem a dělaly opoznání méně chyb než fotbalisté Velké.

Skóre utkání se poprvé měnilo v 53.minutě, kdy si na rohový kop vyskočil Kasan a hlavičkou překonal hostujícího brankáře Sládečka.

Hosté se snažili hrozit z brejků, ale naráželi na dobře organizovanou obranu domácího mužstva a na dostřel branky se nedostávali.

Druhou branku přidali domácí v 70.minutě, když Gergel dokázal přetlačit jednoho z obránců a rázem šli tři milotičtí hráči na brankáře.

Domácí fotbalista situaci vyřešil sám a obloučkem přehodil Sládečka a dal Miloticím potřebný klid. Více už toho ani jedno z mužstev nepředvedlo, a tak se po výhře 2:0 můžou těšit Milotice z postupu.

Milotice (v modrém) zakládají útočnou akci

Ojedinělá šance Velké

Pokus o centr

Faulovaný hostující fotbalista

VÍCE NA OFICIÁLNÍ FOTOGALERII

hodoninskyfotbal.rajce.idnes.cz

Mohlo by se vám líbit...