Mutěnice si finále poháru nezahrají, doma nestačily na Kuřim

Fotbalisté Mutěnic nastoupili ve středu k semifinálovému utkání Krajského poháru na domácím hřišti proti Kuřimi. Utkání se vzhledem k počasí odehrálo na umělé trávě a tato změna svědčila hostujícímu výběru, který se po prvním poločase dostal do dvougólového vedení. Nakonec z toho bylo vítězství 1:3.

V letošní sezóně mají Mutěnice s Kuřimí výrazně lepší bilanci. Na podzim doma zvítězily 1:0 a na jaře na soupeřově hřišti remizovaly 1:1. Semifinálové utkání jim však nevyšlo podle představ a už po prvním poločase ztrácely dvě branky.

Po změně stran přidali hosté třetí gól a domácí hráči už stačili pouze pět minut před koncem snížit na konečných 1:3. Jedinou branku Mutěnic vstřelil Mokruša. Ve finále  se tak utká Kuřim a Rousínov, který vyřadil Ráječko.

STŘEDA 17.5. 2023 

SEMIFINÁLE KRAJSKÉHO POHÁRU

FK MUTĚNICE – FC KUŘIM 1:3 (0:2)
Branky: 85´ Mokruša – 23´+55´ Ullmann, 40´ Musil. Rozhodčí: Špaček – Hřib, Malík. ŽK: Maňák, Holešinský, Prčík – Motyčka. Diváci: 100

Mutěnice: Leznar – Čepil (70´ Koutský), Dekař, Maňák, Weigl, Kupčík (46´ Opluštil), Koštuřík, Lamáček (46´ Svoboda), Mokruša, Koplík (70´ Kabela), Holešinský (70´ Prčík)

Kuřim: Lošťák – Pitel, Šťastný (56´ Vlček), Pospíšil (46´ Sambú), Koreň, Ullmann, Musil (46´ Halouzka), Pluháček, Dabó, Obůrka (46´ Motyčka), Kostrůnek

DALŠÍ VÝSLEDEK

Rousínov – Ráječko 2:1 (1:0)
Branky: 16´ Zbořil, 73´ Florian – 85´ Pokorný

Zdroj: is.fotbal.cz

Mohlo by se vám líbit...