Ve finále poháru prohrály Nenkovice s posíleným Bzencem

Ve středu 24.5.2023 se na hřišti Spartaku Svatobořice odehrál finálový duel Okresního poháru, v němž se utkal lídr III.B třídy Sokol Nenkovice a druhé mužstvo III.C třídy Slovan Bzenec “B”.

V sestavě Bzence se objevila v zápise o utkání hned trojice hráčů divizního “A” mužstva (Komínek, Kasala, Zůbek), kteří o víkendu nastoupili proti Šternberku v základní jedenáctce Slovanu. Nenkovice nasadily to nejlepší co mají a jejich sestava se prakticky nemění.

První poločas vyšel lépe Bzenci, který v závěru prvního poločasu dvakrát udeřil. Do střelecké listiny se zapsali hráči divizního “A” týmu Zůbek a Komínkem. Krátce po přestávce zvyšoval Andrýsek na rozdíl tří branek.

V 74.minutě korigoval Raus, ale vzápětí přidal čtvrtou branku Bzence opět Zůbek. Za Nenkovice v závěru střílely góly ještě Zálešák a Hála, ale více už toho Sokol nestihl. Posílený Bzenec si tak připsal vítězství v Okresním poháru po přestřelce 3:4.

STŘEDA 24.5.2023 (18:00 – Svatobořice)

FINÁLE OKRESNÍHO POHÁRU

SOKOL NENKOVICE – SLOVAN BZENEC “B” 3:4 (0:2)
Branky: 74´ Raus, 83´ Zálešák, 90´ Hála – 38´+75´ Zůbek, 45´ Komínek, 55´ Andrýsek. Rozhodčí: Vavřina – Kukula, Jahoda – Konečná. ŽK: Polcr, Stehno – Stoček, Mička. ČK: Pospíšil Dan – Dulovecz. Diváci: 222

Nenkovice: Zálešák – Hála, Pospíšil Dan., Raus, Vaďura, Stehno, Kováč, Kučera, Pánek, Spurný, Polcr (Pospíšil Dav., Staněk, Hlaváč, Záleský, Střeštík, Kuchař)

Bzenec B: Pánik- Okénka, Komínek, Mička, Kosíř K., Mikoška, Válek, Dulovecz, Kasala, Jurtík, Zůbek (Zpěváček, Horák, Chamrád, Řepa, Andrýsek, Stoček, Růžička)

Zdroj: is.fotbal.cz, hodoninsky-fotbal.cz

Mohlo by se vám líbit...