Oslabené Nenkovice překvapivě obraly Kozojídky o body

Fotbalistům Nenkovic se podařilo v okresním přeboru bodovat na hřišti vedoucích Kozojídek. Hosté v zápase třikrát vedli a byli blízko zisku tří bodů, ale domácí dokázali vždy najít odpověď. Sokol bodoval i navzdory tomu, že zápas dohrával pouze o devíti, bez dvou vyloučených hráčů.

Okresní přebor – 10.kolo

SK Kozojídky – Sokol Nenkovice 3:3 (2:2)
Branky: 20´+ 43´ Březina Ondřej, 77´Janíček Vít – 5´+ 26´ Kopčil Josef, 53´ Stehno Radim. Rozhodčí: Vrbovký – Kukula, Moravčík. ŽK: Grossman, Vítek, Matuška, Kurečka – Stehno, Hrabal, Polcr, Mikeska. ČK: 38´Frelich Roman, 60´Stehno Radim (oba Nenkovice). Diváci: 80

Kozojídky: Grombíř – Hrbek, Grossman, Vítek, Slovák, Nekarda, Březina, Kurečka, Fury, Matuška, Janíček

Nenkovice: Schöfr (46´Zálešák Marek)- Mezihorák, Válek V. (90´ Pospíšil David), Stehno, Frelich, Zálešák Matěj, Kopčil (77´ Kuchař), Hrabal, Zálešák P. (90´ Mikeska), Polcr, Raus (66´ Pospíšil Daniel)

Překvapivý výsledek se zrodil v neděli dopoledne v Kozojídkách, které přivítaly Nenkovice. Vedoucí tým soutěže v domácím zápase zaváhal a bral pouze bod za remízu.

Hosté udeřili již v páté minuty, kdy Sokol poslal do vedení Kopčíl. Za domácí srovnával Březina o čtvrthodiny později. Za dalších šest minut to byl znovu Kopčil, jenž vrátil Nenkovicím vedení.

Ve 38. minutě oslabilo hosty vyloučení Frelicha a Kozojídky toho dokázaly do přestávky využít. Nabídnutou přesilovku zužitkoval krátce před odchodem do kabin opět Březina.

První půle patřila pouze dvěma střelcům, kteří zaznamenali po dvou gólech a stanovili výsledek na 2:2.
T-shock

Úvod druhého poločasu se vydařil hostujícímu mužstvu, které šlo už potřetí v zápase do vedení. Třetí branku Sokola vstřelil Stehno.

A byl to právě hostující kapitán, který po hodině hry neovládl svoje emoce a po druhé žluté kartě musel předčasně pod sprchy.

Také druhou početní výhodu dokázaly Kozojídky potrestat a Janíček v 77.minutě stanovil konečný výsledek na 3:3. Lídr tabulky tak v domácím prostředí zaváhal, i když mu to Nenkovice výrazně ulehčily.