Petrov vyšel v Tasově naprázdno a přišel o první místo

Šlágrem 11.kola III.C třídy byl přímý souboj o první místo mezi rezervním týmem Hroznové Lhoty a dosavadním lídrem z Petrova. Domácí prostředí rozhodlo o vítězství Tasova v poměru 2:0.

III.C třída – 11.kolo

Sokol Hroznová Lhota B – Sokol Petrov 2:0 (1:0)
Branky: 18´ Slovák, 50´ Durna. Rozhodčí: Zálešák – Rybecký, Lipár. ŽK: Smištík (Hroz. Lhota B). Diváci: 150

Hroz. Lhota B: Jurásek – Suchý, Kolacia, Nekarda, Uher, Neumann M., Slovák, Neumann K., Bartošek, Durna, Kašpárek (Smištík, Náhlík, Jegla, Matyáš, Pavlica Mir., Pavlica Mich., Nálepa)

Petrov: Čermák – Grabec, Lončík, Faltýnek J., Kundrata, Krša, Janeček, Macháček Z., Macháček M., Šantavý P., Benovič (Šantavý L., Faltýnek H., Mikéska, Kříž, Mikulka)

Petrov zajížděl k poslednímu podzimnímu utkání na hřiště druhého Tasova, kde hájil první místo v tabulce. Rozdíl mezi soupeři byl tříbodový a navíc domácí tým má ještě utkání k dobru.

Zápas dvou vedoucích týmů nabídl zajímavou podívanou. Do vedení se dostal Tasov, který se ujal vedení po brance Slováka po necelých dvaceti minutách hry.

Hosté se snažili o vyrovnání, ale domácího brankáře se jim překonat nepodařilo. Do kabin se tak odcházelo za stavu 1:0 pro domácí.


Po přestávce přišla rychlá a uklidňují branka pro domácí výběr. V 50.minutě se míč dostal k Durnovi, který již neměl problém překonat hostujícího gólmana.

Tasov na vlastním hřišti dosud nenašel přemožitele a platilo to také po konečném hvizdu tohoto utkání. To Petrov poprvé na u soupeře zaváhal a po pěti výhrách přišla první porážka.

V tabulce si obě mužstva své pozici vyměnila. Do čela se díky lepšímu skóre posunula rezerva Hroznové Lhoty. Tasov může v dohrávce 1.kola ještě o nějaký ten bod odskočit.

Další sobotní výsledky

FC Moravský Písek – Sokol Těmice 4:0 (0:0)
Branky: 61´ Hodonský, 63´ Pyclík O., 76´+81´ Pyclík Z. Rozhodčí: Horňáček – Svoboda. Bez ŽK. Diváci: 50

Agro Vnorovy B – KEN Veselí n/Mor. 1:3 (1:2)
Branky: 36´ Studnička – 2´ (PK) Špiruda, 22´ Páč, 70´ Gerstberger. Rozhodčí: Kolář – Sedlář. ŽK: Kubica (KEN). Diváci: 120

[team_standings id=”4988″ title=”Průběžná tabulka soutěže” number=”14″ columns=”p,w,d,l,gf,ga,gr,pts” show_team_logo=”1″ show_full_table_link=”0″ align=”none”]

Mohlo by se vám líbit...