Tasov zvládl dohrávku a přezimuje na prvním místě

Dvěma dohrávkami pokračovala v sobotu III.C třída. Favorizovaná mužstva je zvládla a upevnila si své pozice. Na prvním místě se osamostatnila rezerva Hroznové Lhoty, o tři body před Petrovem.

III.C třída – dohrávka 1.kola

Sokol Hroznová Lhota B – Agro Vnorovy B 2:1 (1:0)
Branky: 13´ Matyáš, 78´ Kašpárek – 87´ Slavík. Rozhodčí: Horňáček. ŽK: Slovák, Durna, Náhlík, Matyáš. Diváci: 50

Tasov byl v zápase velkým favoritem, ale na vítězství se hodně nadřel. Už ve třinácté minutě poslal domácí tým do vedení Matyáš. Na další góly se muselo čekat až do závěru zápasu.

Uklidnění do domácích řad přišlo až v 78.minutě, kdy přidal druhou trefu Kašpárek. Na drama zadělal tři minutě před koncem Slavík, ale Vnorovy na bodový zisk nedosáhly.

III.C třída – dohrávka 11.kola

Horňácko Hrubá Vrbka – FK Suchov 2:3 (1:0)
Branky: 44´ Blažek P., 60´ Slovák – 63´ Hanačík, 66´ Zemčík, 73´ (PK), Holčík. Rozhodčí: Kolář. ŽK: Prachař, Peprna, Šuránek – Švrček, Janeska, Zemčík. Diváci: 50

Hrubá Vrbka měla utkání výborně rozehrané. Před přestávkou otevřel skóre Patrik Blažek a po hodině hry přidal další gól Slovák. Ale ani vedení o dvě branky Horňácku výhru nepřinesly.

Kontaktní branku vstřelil Hanačík a chvíli po něm vyrovnal Zemčík. Suchov byl na koni a svoji převahu korunoval v 73.minutě, kdy pokutový kop proměnil Holčík. Hosté během deseti minut zápas otočili a pojistili si čtvrtou příčku v tabulce.

[team_standings id=”4988″ title=”Průběžná tabulka soutěže” number=”14″ columns=”p,w,d,l,gf,ga,gr,pts” show_team_logo=”1″ show_full_table_link=”0″ align=”none”]

You may also like...