Preview: MSD-D | Hodonín a Bzenec

Moravskoslezská divize „D“ začíná úvodním zápasem jarní části již v 11.3., když se v jediném zápase utkají celky Holešova a Slavičína.

Fanoušky na Hodonínsku budou však zajímat až víkendy následující, kdy se FK Hodonín bude snažit udržet první místo a tým TJ Slovan Bzenec, který zatím drží nadějnou pozici na dobré umístění.

Preview Hodonín:

Hodonín procházel podzimní částí jako nůž máslem, když zvládl všechna svá utkání až do 12. kola, kde pouze remizoval ve Slavičíně, došlo ke zranění jednoho z ústředních hráčů Hodonína Tomáše Polácha. Následovala domácí remíza s Rosicemi, ale to byly pouze 2 zaváhání a tudíž Hodonín končil podzim s bilancí 14 výher, 2 remíze a 0 porážek, bodový náskok na Uherský Brod je aktuálně 6 bodů.

Na úvod jarní části padli hráči Hodonína s prvoligovým Slováckem, když prohráli týmu z Uherského Hradiště 0:4.

V rámci kondičního soustředění, které hráči absolvovali na Nemojanském mlýně poblíž Vyškova, se hráči Hodonína utkali s Boskovicemi (tým krajského přeboru), které porazili 5:1.

Dále ovšem následovala tvrdá porážka od třetiligové Mohelnice, když trenéři trenéra Komňackého prohráli 0:5. Zápas byl hlavně o zkoušení varianty se 3 obránci od domácích, každopádně stále se v zápase neobjevili zranění Polách a Voříšek.

Následovaly prohry s „B“ týmy Zlína a Olomouce, ovšem slovácký celek tímto získává neskutečné zkušenosti, které může přetavit v jarní části v úspěchy ve své soutěži.

Jejich soupeři jim ovšem nebudou chtít dát nic zadarmo, první ostrý zápas pro hráče divizního FK Hodonín z.s. je 18.3. od 15h na domácí půdě proti Uherskému Brodu, který zatím drží průběžnou druhou pozici. Zápas v Uherském Brodě na podzim skončil 1:3 ve prospěch hostí, tedy Hodonína.

fine486x60.gif

Preview Bzenec:

Bzenec si jistě bude chtít udržet dobré postavení a hrát podobně pohledný fotbal se spoustou branek jako na podzim. Aktuálně drží 6 pozici, když hráči dokázali získat 25 bodů za 7 výher, 4 remízy a 5 porážek, se stejným počtem obdržených i vstřelených branek (29). Bude taktéž zajímavé sledovat jak se povede bzeneckému forwardovi Petru Kasalovi.

Zkušenosti, kterých se hráči budou snažit využít sbírali mimo jiné v přípravě v zápasech se Slováckem „B“ a proti mužstvu Napajedel.

 

 

Mohlo by se vám líbit...