Ratíškovice uhrály doma s rezervou Líšně remízu

Cenný bod vybojovali fotbalisté Ratíškovic na domácím trávníku proti rezervnímu týmu brněnské Líšně. Brzy sice prohrávali, ale ještě do přestávky dokázali srovnat.

Sobotní duel se pro Ratíškovice nezačal vyvíjet vůbec dobře a velmi brzy prohrával. Soupeř z Líšně se dostal do vedení hned z prvního protiútoku a v první minutě otevřel skóre Milotínský.

Na vyrovnávací trefu si domácí museli počkat až téměř do konce prvního poločasu. V jeho samém závěru se trefil Jakub Bábíček a do kabin se odcházel za nerozhodného stavu.

Po přestávce už se ani jedno mužstvo nedokázalo střelecky prosadit a utkání tak skončilo nerozhodně 1:1. Bodový zisk ani jednomu týmu příliš nepomohl. Líšeň poskočila na šestou příčku, Ratíškovice drží až 13.místo.

Tiskovka po zápase

SOBOTA 5.9.2020

Krajský přebor – 5.kolo

Baník RATÍŠKOVICE – SK LÍŠEŇ B 1:1 (1:1)
Branky: 44´ Bábíček J. – 1´ Milotínský; Rozhodčí: Smekal – Šenkýř, Kunický; ŽK: Skřivánek – Fall; Delegát: Filipenský; Diváci: 300

Ratíškovice: Chromý – Kundrata, Skřivánek, Konečný, Kordula, Dobeš, Hromek, Marcián, Bábíček T. (59´ Knotek), Bábíček J. (64´ Voříšek (85´ Měsíček)), Ševčík (78´ Nedorostek)

Líšeň B: Malecký – Rudyk, Minařík, Rolinek, Grábl (77´ Hruška), Horký (71´ Luskač), Bohuslav (46´ Špička), Šenk, Fall, Šperka, Milotínský (46´ Walla)

Zdroj: is.fotbal.cz, hodoninky-fotbal.cz, youtube.com