Vracov doma porazil třetí Lužice a ukončil sérii porážek

Hodové dopoledne ve Vracově bylo ve znamení mistrovského utkání proti Lužicím. Domácí fotbalisté si na třetí tým tabulky vyšlápli a svého soupeře těsně porazili a po třech porážkách v řadě dokázali znovu bodovat.

III.A třída – 11.kolo

FC Vracov – Baník Lužice 2:1 (2:1)
Branky: 12´ Říha Lukáš, 14´ Říha Vít – 17´ Němec. Rozhodčí: Rotter. ŽK: Nygrýn, Říha L. – Němec. Diváci: 50

Vracov: Fridrich – Nygrýn, Křižka Z., Polášek, Chovanec, Mlček, Říha V., Otépka, Pospíšil, Kaiser, Kadleček (Loprais P., Kocurek, Žandovský, Říha L.)

Lužice: Fojtů – Horňáček, Kokeš, Hruška, Balus, Němec, Pazdera, Vaněk, Hasík, Brhel, Mičulka (Hromek, Křižka D.)

Dopolední utkání přilákalo pouze padesátku nejvěrnějších. Ti viděli vyrovnané utkání a tři góly, které navíc padli již v prvním poločase.

Ba co víc, rozhodnuto bylo po necelých dvaceti minutách hry. Skóre utkání otevřel ve 12.minutě Lukáš Říha.

Neuběhly ani dvě minuty a stav zápasu se měnil podruhé. K radosti domácího výběru překonal hostujícího brankáře Vít Říha a bylo to o dva góly.


Pozadu nechtěl zůstat ani Baník a za další tři minuty byl na světě další gól. Na rozdíl jedné branky snižoval Němec.

Více už toho obě mužstva nepředvedla a výsledek určilo úvodních dvacet minut zápasu. Vracov dokázal ukončit sérii čtyř zápasů bez vítězství, z toho byly tři porážky za sebou.

Lužice si po čtrnácti dnech opět zahráli fotbal, když jim minulý zápas nepřijeli Prušánky. Baník i přes porážku udržel třetí místo, o které ale zřejmě po dalších zápasech přijde. Přezimuje však v horní polovině tabulky.

Další sobotní výsledek

SK Vacenovice B – Slavoj Rohatec B 7:0 (4:0)
Branky: 3´ Procházka, 12´+71´ Nešpor, 34´ Holeček,  35´+48´ Ingr, 53´ Školař. Rozhodčí: Zima I. – Lunga. Bez ŽK. Diváci: 66

[team_standings id=”4896″ title=”Průběžná tabulka soutěže” number=”14″ columns=”p,w,d,l,gf,ga,gr,pts” show_team_logo=”1″ show_full_table_link=”0″ align=”none”]

Mohlo by se vám líbit...