Prušánky na podzim nevyhrály ani jeden zápas

Hodně špatný podzim prožili fotbalisté Prušánek, kteří vybojovali v první polovině soutěže pouze tři body za tři remízy. Loni druhý tým tabulky zakončil půl sezónu porážkou ve Vacenovicích.

III.A třída – dohrávka 3.kolo

SK Vacenovice B – Podlužan Prušánky 4:1 (3:1)
Branky: 8´+11´ Rupec, 32´ Miléř M., 51´ Holeček – 27´ Hrubý. Rozhodčí: Zima I. – Čikl, Lunga. Bez ŽK. Diváci: 55

Vacenovice B: Broda – Brhel, Lunga, Miléř R., Procházka, Ingr, Gasnárek, Rupec, Nešpor, Korčák, Miléř M. (Nejtek, Spěvák, Špaček, Školař R., Holeček, Školař J.)

Prušánky: Váňa J. – Váňa M., Kankia P., Horváth, Forman, Kankia A., Nosek, Herka, Hrubý, Stávek J., Krátký (Stávek O.)

Dohrávka 3.kola zakončila podzimní učinkování mužstev ve III.A třídě. V posledním zápase se proti sobě postavila rezerva Vacenovic a trápících se Prušánek.

Podlužan prošel velkou změnou a na rozdíl od předchozí sezóny hodně tápe. Výsledkem je poslední místo v tabulce.

Hosté ve Vacenovicích zaspali úvod utkání a brzy prohrávali o dva góly. V osmé minutě otevřel skóre zápasu Rupec a tentýž hráč zvyšoval o tři minuty později na rozdíl dvou branek.

Prušánky vrátil zpět do hry Hrubý, který se prosadil po necelé půlhodince. Náskok o dvě branky vrátil na domácí stranu po dalších pěti minutách Martin Miléř.


Do kabin tak odcházeli spokojenější domácí fotbalisté., kteří si vypracovali slibné vedení. Hned v 51.minutě přidal další gól Holeček a nebylo o co hrát.

Hosté jen potvrdili, že forma z minulé sezóně vzala za své a ze svého trápení nedokázali vybočit ani v posledním zápase podzimní části.

Dalších branek už se padesátka diváků nedočkala, ale přesto odcházeli spokojeni. Vacenovice potvrdily roli favorita a bezradného soupeře bez větších problémů porazily.

[team_standings id=”4896″ title=”Podzimní tabulka soutěže” number=”14″ columns=”p,w,d,l,gf,ga,gr,pts” show_team_logo=”1″ show_full_table_link=”0″ align=”none”]

Mohlo by se vám líbit...