VÝSLEDKOVÝ SERVIS – hraje se 27.-29.5 2022

Přinášíme přehled zápasů a výsledků hraných ve dnech 27. až 29. května 2022. Sledujte s námi výsledky divizních, krajských a okresních soutěží mužů.

PÁTEK 27.5.2022

III.A třída

Ježov – Žádovice 5:1 (31)
Branky: 16´+37´ Kozák, 20´Čada M., 78´ Kouřil, 82´ Reiter – 30´ Smolák


SOBOTA 28.5.2022

Divize E

Bzenec – Slavičín 1:2 (0:1)
Branky: 85´ Knotek – 6´ Školník, 90´ Švach

Krajský přebor

Kuřim – Mutěnice 2:0 (0:0)
Branky: 59´ Koreň, 89´ Svoboda

Krumvíř – Ratíškovice 5:3 (2:0)
Branky: 8´+40´+60´+85´ Ondroušek, 73´ Bravenec – 58´ Marcián, 75´ Knotek, 88´ Venclík

1.A třída, sk. B

Kohoutovice – Veselí nad Moravou 1:0 (0:0)
Branky: 57´ Škubica

1.B třída, sk. C

Charvátská Nová Ves – Kozojídky 0:2 (0:1)
Branky: 25´(PK)+89´ Ťok

Velké Bílovice – Svatobořice 1:2 (0:1)
Branky: 52´ Strnad – 38´ Pochylý, 70´ Kačer

Šardice – Tvrdonice 6:1 (0:1)
Branky: 52´+81´ Novotný, 56´ Bohun, 63´ Zicháček, 83´+88´ Voříšek – 7´ Uhrinec

Okresní přebor 

Hroznová Lhota B – Vlkoš 3:2 (2:2)
Branky: 20´+35´(PK) Slovák, 47´ Čápek – 27´+29´ Bílý

III.A třída

Vracov – Nesyt Hodonín 2:2 (1:1)
Branky: 35´+59´ Říha L. – 43´ Hruška, 84´ Chramosta

Dubňany B – Vřesovice 4:1 (2:1)
Branky: 33´ Albert, 34´ Fatěna, 83´+88´ Žurovec – 4´ Možíš L.

III.C třída

Vnorovy B – Tvarožná Lhota 0:2 (0:0)
Branky: 61´ Vrhel, 83´ Žák

Moravský Písek – Hrubá Vrbka 0:3 (0:1)
Branky: 19´ Sečkář, 71´+88´ Paška


NEDĚLE 29.5.2022

Divize D

Ždírec – Hodonín 1:1 (1:0)
Branky: 21´ Vopršal – 87´ Langer

1.A třída, sk. B

Hroznová Lhota – Velká nad Veličkou 2:1 (16:30)
Branky: 50´ Březina, 90´ Falešník – 68´ Nikolenko

Milotice – Rohatec 1:2 (0:0)
Branky: 72´ Antoš – 64´(PK) Šimánek, 86´ Konečný

Nikolčice – Dubňany 4:0 (2:0)
Branky: 6´ Stehlík, 9´ Očenášekm 74´+88´ Starý

Vacenovice – Lednice 0:10 (0:3)
Branky: 16´ Mach, 35´+55´ Kacr, 42´+59´ Osička, 67´+70´ Mach, 74´+77´+87´ Poláček

1.B třída, sk. C

Velké Němčice – Kyjov 0:2 (0:0)
Branky: 58´ Eliáš, 90´ Riedl

Blatnice – Vnorovy 0:4 (0:1)
Branky: 1´ Fedorka, 51´ Bittner, 70´ Kočiš, 89´ Janoušek

Přibice – Ždánice 2:1 (1:0)
Branky: 17´+78´ Gerlinger – 76´ Kubík

Strážnice – Uhřice 0:2 (0:1)
Branky: 6´+68´ Galia

Okresní přebor 

Kněždub – Hovorany 2:0 (1:0)
Branky: 4´ Durna, 80´ Neumann

Žeravice – Dolní Bojanovice 0:4 (0:3)
Branky: 11´ Sklenský, 16´ Tomaštík, 45´ Siwiec, 86´ Geschwandtner S.

Starý Poddvorov – Žarošice 0:1 (0:0)
Branky: 73´ Bělohoubek

Bukovany – Petrov 5:1 (3:0)
Branky: 29´ Beker, 33´ Maruška, 45´ Vašíček, 69´ Vykouk, 78´ Hučko – 89´ Janeček

KEN Veselí nad Moravou – Ratíškovice B 3:0 (1:0)
Branky: 5´+46´ Špiruda, 81´ Sedlář

Lipov – Dambořice 0:1 (0:1)
Branky: 20´ Vytrhlík

III.A třída

Mikulčice – Lužice 1:2 (0:1)
Branky: 73´ Výmola – 34´+62´ Zlocha

Moravany – Kostelec 4:2 (2:1)
Branky: 31´ Zýbal, 35´+70´+89´ Otáhal – 10´ Spurný, 66´ Horák

III.B třída

Kyjov B – Lovčice 0:1 (0:1)
Branky: 27´ Matula

Nenkovice – Věteřov 8:0 (2:0)
Branky: 16´+52´+75´ Stehno, 35´+84´ Pánek, 67´+71´ Lefner, 86´ Raus

Čejč – Bohuslavice 5:4 (4:4)
Branky: 10´(PK)+21´(PK) Zálešák, 19´ Lamáček, 45´ Hodes, 56´ Vydařilý – 11´ Udržal, 16´ Severa, 25´+42´ Vykouk

Čejkovice – Archlebov 0:4 (0:1)
Branky: 25´+68´+78´+87´ Hrbotický

Násedlovice – Sobůlky 3:2 (2:1)
Branky: 8´ Pokorný, 16´+52´ Jankůj F. – 14´ Jelínek, 90´ Bátora

III.C třída

Domanín – Velká nad Veličkou B 1:0 (0:0)
Branky: 70´ Daňhel

Nová Lhota – Suchov 2:2 (2:1)
Branky: 22´+33´ Lukšík – 6´+84´ Janeska

You may also like...