Ženy Vlkoše a Mutěnic se ve vzájemném duelu rozešly smírně

Nedělní odpoledne nabídlo v MSDŽ duel mezi Vlkošem a Mutěnicemi. Vyrovnané utkání nakonec skončilo dělbou bodů, když obě mužstva vstřelila po dvou brankách.

MSDŽ – 3.kolo

DFO Sokol VLKOŠ – FK MUTĚNICE 2:2 (1:1)
Branky: 31´ Sležková, 75´ Dohnálková – 33´ Menyhartová, 66´ Nováková. Rozhodčí: Pospíšil. ŽK: Čožíková – Hykšová. Diváci: 50

Vlkoš: Mezihoráková – Kovaříková, Lipková, Konečná, Labudová, Sležková, Lungová, Polešovská, Dohnálková, Žižková, Čožíková (Preguzová, Kachtíková, Horáčková, Úrichová)

Mutěnice: Zemánková – Jansová, Ivičičová, Nováková, Vavřinová, Svobodová, Válková, Lamáčková, Ingrová, Menyhartová, Rozkydalová (Hykšová, Honsová, Brožovičová)

Ženy Mutěnic v prvním kole rozstřílely nováčka z Bezměrova (10:1), naopak Vlkošanky těsně prohrály na hřišti v Holešově (4:3).

Vzájemné utkání nabídlo vyrovnanou partii. Jako první změnily skóre Vlkošanky, které poslala do vedení Sležková. Za mutěnický výběr za dvě minuty srovnala Menyhartová. Do kabin se šlo za nerozhodného stavu 1:1.


Po přestávce byly k vidění další dvě branky. Nejprve poslala poprvé v zápase Mutěnice do vedení Nováková, stalo se tak v 66.minutě.

O deset minut později dala výsledku konečnou podobu Dohnálková, jenž uzavřela skóre na 2:2. Obě mužstva tak do tabulky zapisují po jednom bodu.

Další výsledky

Mostkovice – Valašské Klobouky 1:1 (0:0)

Uherský Brod – Holešov -:- (0:4)

You may also like...