1.A třída: Baník podruhé za sebou nedal gól a podlehl Rakvicím

Jediné sobotní utkání krajské 1.A třídy svedl proti sobě mužstva Ratíškovic a Rakvic. Vyrovnané utkání rozhodla rychlá branka z úvodu druhého poločasu, Ratíškovice navíc nedaly penaltu a bodovat se jim nepodařilo.

1.A třída, sk. B – 17.kolo

Baník Ratíškovice – SK Rakvice 0:1 (0:0)
Branka: 46´ Švásta. Rozhodčí: Jelínek – Malimánek, Malák. ŽK: Konečný, Voříšek, Kordula M., Křižka – Ruber, Peš. Diváci: 300

Ratíškovice: Chromý – Kundrata (73´ Bábíček T.), Skřivánek, Konečný, Voříšek (82´ Vrba), Kordula M., Jankůj, Knotek (74´ Kotásek), Bábíček J. (82´ Balus), Dobeš (62´ Vacenovský), Křižka

Rakvice: Strýček – Juřena (55´ Bílek J.), Prachař, Švásta, Bílek D. (86´ Kadrnka), Ruber, Kubiš, Tesařík, Singer Havlena, Peš

Po podzimní části vyhlašovali útok na postup, ale vstup do jarní části se jim příliš nepovedl. Fotbalisté Ratíškovic ze tří utkání dokázali vytěžit jen čtyři body.

V posledních dvou zápasech se Baník navíc trápí střelecky, když už 198 minut nedal gól. To naopak soupeř je na tom výrazně lépe a na jaře získal sedm bodů (dvě výhry a remíza).

Vyrovnané utkání dvou předních týmů soutěže sledovala slušná návštěva, téměř 300 diváků. Domácí mohli jít do vedení už ve 13.minutě, ale Jankůj nedokázal z pokutového kopu překonat překonat brankáře Strýčka.Do konce prvního poločasu se tedy skóre neměnilo a do kabin se odházelo za nerozhodného stavu 0:0. Vstup do druhé půle vyšel hostům. Hned z první akce se trefil Švásta a poslal Rakvice do vedení – 0:1.

Baník měl tedy stále dost času s výsledkem něco udělat, ale díky střeleckému trápení se to nepovedlo. Rakvice dokázaly vyhrát i druhé venkovní utkání v jarní části a po Dubňanech nedostaly gól ani v Ratíškovicích.

V tabulce poskočily na čtvrté místo, právě za svého sobotního soupeře. Na třetí Ratíškovice však ztrácejí pět bodů

HODNOCENÍ ZÁPASU

You may also like...