100% je pouze Vlkoš, Žádovice, Sobůlky a Hrubá Vrbka

Kdo je lídrem ve své soutěži, pohled na tabulky okresních soutěží. Bez ztráty bodů jsou zatím čtyři mužstva. Čtyři zápasy a čtyři výhry mají Žádovice a bilanci tří zápasů a tří výher se pyšní Vlkoš, Sobůlky a Hrubá Vrbka.

V okresním přeboru zatím kráčí za vysněným postupem Vnorovy, které vedou díky lepšímu skóre před Dolními Bojanovicemi a Svatobořicemi. První tři mužstva vybojovala v pěti zápasech shodně dvanáct bodů za čtyři výhry a jednu porážku.

Na opačné straně se krčí Petrov, jenž dosud nedokázal bodovat. O příčku lépe jsou na tom Nenkovice, které vyválčily jeden bod.

Nejlepší útok i obranu soutěže mají Vnorovy (24 vstřelených a 3 obdržené branky), nejhorším útokem disponují Nenkovice (5 vstřelených gólů) a v obraně to nejvíce skřípe v Ježově (26 inkasovaných gólů)

[team_standings id=”13493″ title=”Tabulka – OKRESNÍ PŘEBOR” number=”14″ columns=”p,w,d,l,gf,ga,gr,pts” show_team_logo=”1″ show_full_table_link=”0″ align=”none”]

Lídrem III.A třídy jsou Mikulčice, jenž dosud posbíraly deset bodů a ztratily jen bod za remízu. Druhý je Vlkoš, který vyhrál všechny tři své zápasy a jeden duel má k dobru.

Navíc Vlkoš dominuje statistikách s nejlepším útokem i obranou, při skóre 19:1. Na posledním místě jsou Čejkovice se čtyřmi porážky ze čtyř zápasů a nejhorší obranou soutěže. Nejslabší útok má pak rezerva Vacenovic, která ve třech zápasech vstřelila jen dvě branky.

[team_standings id=”13492″ title=”Tabulka – III.A TŘÍDA” number=”12″ columns=”p,w,d,l,gf,ga,gr,pts” show_team_logo=”1″ show_full_table_link=”0″ align=”none”]

Pouze lepší skóre drží na prvním místě ve III.B třídě Žeravice, před Žádovicemi, které mají 100% bilanci a zápas k dobru. Třetím místo drží Sobůlky, které rovněž neztratily ani bod a mají dokonce dvě odložené utkání k dobru.

Na výhru zatím čeká Kostelec (2 body), Archlebov (1 bod) a Lovčice, které zatím všechny své zápasy prohrály. Se skóre 1:39 disponují nejhorším útokem i obranou.

Nejlepší útok mají Žeravice (28 vstřelených branek), nejlepší obrana patří Žádovicím (2 obdržené branky).

[team_standings id=”13491″ title=”Tabulka – III.B TŘÍDA” number=”12″ columns=”p,w,d,l,gf,ga,gr,pts” show_team_logo=”1″ show_full_table_link=”0″ align=”none”]

Vedoucím mužstvem ve III.C třídě je Suchov se ziskem deseti bodů, za tři vítězství a jednu remízu. O jedno utkání méně má Hrubá Vrbka, jenž vyhrála všechny své tři zápasy.

Bez vítězství zůstává Velká nad Veličkou B (3 body) a Těmice (1 bod).

Suchov je s 22 brankami nejlépe střílejícím mužstvem, Hrubá Vrbka má nejlepší obranu se dvěma obdrženými brankami.

Nejhorší útok má KEN Veselí nad Moravou (3 vstřelené branky) a nejhorší obranu pak rezerva Velké nad Veličkou (13 obdržených branek).

[team_standings id=”13488″ title=”Tabulka – III.C TŘÍDA” number=”12″ columns=”p,w,d,l,gf,ga,gr,pts” show_team_logo=”1″ show_full_table_link=”0″ align=”none”]

Zdroj: hodoninsky-fotbal.cz

You may also like...