AGRO Vnorovy urvalo výhru na Memoriálu Páji Šrahůlka

Po pátečních bouřkách přišlo sluníčko, skvělé fotbalové počasí v sobotu doprovázelo hráče i diváky v Kozojídkách v průběhu celého dne. Stejně tak potěšila organizátory i teplá noc, která přilákala k večernímu programu okolo 800 lidí.

Memoriál Páji Šrahůlka – 11. ročník

“Po minulém jubilejním 10. ročníku jsme velmi potěšeni vysokým zájmem týmů, jejichž kvalita se stále zlepšuje – nakonec se o vítězství popralo 21 týmů, ve kterých nechyběli ani fotbalisté z celků divizních, ale i třetiligových,” potěšeně oznamoval Ondřej Březina, který se na organizaci spolupodílel. Dále se turnaje účastnili hráči nedalekého Veselí, Hroznové Lhoty a pochopitelně i samotných Kozojídek.

Na úvod byli hráči rozděleni do čtyř skupin, ve třech se nacházelo 5 mužstev, ve skupině “A” pak bylo mužstev 6. Brzy odpoledne bylo jisté, kdo si zajistil postup do play off, a které týmy se budou muset s turnajem rozloučit.

Jednotlivá kole play off pak prokládal bohatý doprovodný program, jehož součástí byla např. soutěž v žonglování, kterou ovládl veselský David Šebesta před Markem Poláškem, naopak střelbu na cíl zase blatnický Šeda.

V play off viděli diváci (kterých se prostřídalo během dne okolo 1200) spoustu zajímavých duelů, i překvapivých výsledků. Když například mladí hráči z Lipova – Koloušci sahali po vítězství a postupu do semifinále, to jim bohužel uteklo o pár vteřin.

Dále taktéž překvapivě Lesby padly v semifinále s pozdějším vítězem a skvěle takticky vybaveným týmem ze Vnorov. Samotné finále pak bylo soubojem mezi Vnorovami a známým výběrem Kapacit. Utkání nakonec dospělo až do penalt, ve kterých byli šťastnější hráči Vnorov a odnesli si prvenství.

Jsme moc rádi, že se nám tato tradice stále daří držet na vysoké úrovni a že zájem o turnaj neupadá a můžeme i nadále hrát ve jménu našeho kamaráda Páji Šrahůlka.. Na organizaci a celkovém chodu turnaje se podílí asi 50 lidí, kteří mají posléze největší radost z nadšení návštěvníků pro samotný turnaj, který každým rokem navštěvují kvalitnější týmy a zápasy se hrají v čím dál větším tempu, ” byl potěšen O. Březina z návštěvnosti.

“Doufám, že si účastníci letošního ročníku odnesli skvělé zážitky a budou vzpomínat jen v dobrém. My už se těšíme na příští 12. ročník, který proběhne jako obvykle začátkem července a budeme se snažit nachystat pro úžasné lidi, kteří se umí v Kozojídkách sejít, co nejlepší podmínky, ” doplnil Březina, který zároveň vyzdvihuje práci jedné z hlavních organizátorek Hanky Ondrůšové.

Radost z úspěšnosti turnaje má také spoluzakladatel a nynější starosta Kozojídek Otakar Březina. Dále byla vyzdvižena také práce dlouholetého činovníka klubu, Aleše Domanského, který se jako zapálený člen výboru podílel na zajišťování veškeré podpory pro hráče, která vedla k jejich spokojenosti.

Celkové pořadí:

  1. Agro Vnorovy
  2. Kapacity
  3. Lesby
  4. Banditi, bráško

Nejlepší střelec:

  • Valášek (Kapacity) – 10 branek, o jeho vítězství musely rozhodnout až rozstřelové pokutové kopy

Nejlepší hráč:

  • Bittner (Vnorovy)

Nejlepší brankář:

  • Zeman (Kapacity)

VÍCE FOTEK NAJDETE NA OFICIÁLNÍ FOTOGALERII

HODONINSKYFOTBAL.RAJCE.IDNES.CZ

FOTOGALERIE K TURNAJI

 

Mohlo by se vám líbit...