Archív: Dolní Bojanovice nestačily na béčko Milotic

V postupové sezóně 2014/15 prohráli fotbalisté Dolních Bojanovic ve III.A třídě pouze jediné utkání. Na konci srpna překvapivě nestačili na rezervní tým Milotic a prohráli hladce 1:4.

V dalším průběhu sezóny už Bojanovice body ztratily pouze třikrát na tři remízy a suverénně si dokráčely pro postup do okresního přeboru.

III.A třída – Neděle 31.8.2014 (4.kolo, páté hrané)

FK DOLNÍ BOJANOVICE – TJ Agro MILOTICE B 1:4 (1:0)
Branky: 15´ Esterka – 50´ Vaněk, 68´ Novák Š., 80´ Holub P., 87´ Voříšek. Rozhodčí: Veselý Ivo (Rohatec)

D. Bojanovice: Jan Bílík – František Seják, Marian Dvořák, Aleš Řezáč, David Bohun (57′ Jiří Kot) – Vladimír Blaha, Pavel Pulkrábek, Martin Bohun, Ondřej Stávek (78′ Aleš Tomaštík), Michal Esterka, – Tom Veselý

Zdeněk Sklenský (trenér Dolní Bojanovice) k zápasu

První poločas se odehrál v naší režii. V 15.minutě jsme šli do vedení a vše nasvědčovalo tomu, že přidáme další branky. Hráli jsme velmi dobře kombinačně, šancí jsme měli víc než dost. Soupeř však svoji branku uzamkl a jak jsme později zjistili, bohužel na celé utkání. Soupeř hrozil sporadicky, ale cítil jsem v tom sílu (což se v dr

uhém poločase potvrdilo). Na konci prvního poločasu jsme měli drtivý tlak, jako bychom tušili, co nás čeká. Jenže soupeř zastavoval míče na brankové čáře. Poločas 1:0 pro nás.

Ve druhém poločase jsme pokračovali v tom stejném tempu. Bylo tam sebevědomí, nasazení, prostě vše. Ve 49.minutě máme další obrovskou šanci, kterou soupeř znovu zastaví na brankové čáře, možná i za…Následně se přesune hra na naší polovinu a soupeř nádhernou střelou z „voleje“ vyrovnává…Od téhle chvíle začíná být v naší hře křeč, stále máme víc ze hry, ale už to není ono. V 68. minutě po individuální chybě, dostáváme druhou branku. Po tomhle „KO“ se stále snažíme, ale je to spíš zoufalství. Hrajeme vabank a v posledních 10 minutách dostaneme ještě dvě branky 1:4.

Zdroj: fkdolnibojanovice.tode.cz

You may also like...