Body zůstaly v Kyjově, padlo osm branek

Kdo dorazil v sobotu 10.9. v odpolední hodinách do Kyjova na fotbal rozhodně neprohloupil, bylo k vidění celkem 8 branek a k radosti domácích především pět do sítě Lednice.

I. A třída skupina B – 6. kolo 

FC Kyjov 1919 z.s. – TJ Moravan Lednice 5:3 (2:1)
Branky: 8´ Bartoň, 43´+ 49´ Rubík, 51´ Riedl, 75´ Klimeš – 7´+ 87´ Fóbl, 88´ Janulík. Rozhodčí: Paulík – Mach, Jonáš. ŽK: Kuchař, Riedl – D. Wolgemuth. Diváků: 80

Kyjov: Měchura – Bartoň, D. Kuchař, Měsíček, Vajdík (85´J. Kuchař), Riedl, Dufek, Klimeš, Čada, Dulovecz, Rubík (79´Svoboda)

Lednice: Fibinger – Machovský, Vejvančický, Kolaja, Dvořáček, Očenášek (70´Sedláček), Fóbl, D. Wolgemuth, Redek (46´Beneš), T. Wolgemuth, Janulík

V Kyjově se skóre měnilo již v 7. minutě zásluhou hráčů Lednice, konkrétně Miroslava Fóbla. To bylo ovšem od hostů na dlouhou dobu vše, protože již v 8. minutě srovnával skóre Zdeněk Bartoň.

Dále se ještě prosadil před koncem první půle domácí Jakub Rubík (43. minuta), tím pádem skončil první poločas 2:1 pro domácí.

Jen chvíli po změně stran se stav opět měnil, a to když se ve 49. minutě opět prosadil domácí hráč s číslem 19 J. Rubík. Za další 2 minuty domácí jásali opět zásluhou Martina Riedla a kyjovský gólový účet uzavřel 15 minut před koncem L. Klimeš.

T-shock

Hosté z Lednice se ještě dokázali prosadit v 87. minutě opět zásluhou M. Fóbla a gólové odpoledne v Kyjově zakončil o minutu později hostující T. Janulík.

Kyjov tak poprvé v letošní sezóně zjistil jak chutná vítězství, kdy se mu po 2 remízách a 2 prohrách konečně podařilo získat všechny 3 body.

Mohlo by se vám líbit...