Bukovany stále hledají přemožitele

Pozici lídra III.B třídy si upevnili fotbalisté Bukovan. Na hřišti Ježova v sobotu dopoledne dominovali a po výhře 6:1 získali do tabulky další tři body.

III.B třída – 9.kolo

Vlast Ježov – Družba Bukovany 1:6 (1:4)
Branky: 10´ Dobrovský – 22´+39´ Jelínek, 24´ Vašíček, 42´ Horáček, 48´+74´ Svoboda Jakub. Rozhodčí: Rambousek. Diváci: 74.

Ježov: Měchura – Janča, Otrusina, Kůřil, Budík, Rotrekl, Machala, Chvátal, Chlustina, Dobrovský, Ryška

Bukovany: Grufík – Bartoš, Sonnek, Půček, Šimeček, Jelínek, Vašíček, Chromý, Kobylka, Svoboda J., Horáček

Hodové dopoledne pro domácí začalo dobře, přežili tři tutovky hostů a po hrubé chybě bukovanské obrany skóroval za domácí v 10. mnutě hlavou Dobrovský.

Ale od toho okamžiku se hosté probudili  a až do konce utkání ukazovali, proč vedou tabulku III.B třídy. Ve 22. minutě vyrovnal Jelínek a hned v zápětí skončil přímý kop Vašíčka z pravé strany v domácí síti.

T-shockJelínek přidal další gól a v samém závěru poločasu si domácí obránce srazil rohový kop do vlastní branky a do přestávky se šlo za stavu 1:4.

Hned po ní dorazil centr z levé strany do prázdné branky Svoboda a utkání se jen dohrávalo. Domácí se trefili ještě jednou, bohužel opět do vlastní branky a hody pro ně nezačaly příliš dobře. Bukovany vítězstvím 6:1 potvrdily první místo v tabulce.

autor reportu: Zdeněk Trutman