Čtvrtfinále okresního poháru zná tři postupující

Tři zápasy čtvrtfinále se ve čtvrtek odehrály v okresním poháru. Překvapením je postup rezervního týmu Velké nad Veličkou přes Svatobořice. Duel mezi Rohatcem B a Petrovem se hraje za měsíc.

Okresní pohár – VEGA Cup

SK Vacenovice B – FK Šardice 2:2 (0:1), 5:6 PK
Branky: 60´+78´ Knotek – 10´ Brhel, 67´ Benešovský. Rozhodčí: Zima Igor. ŽK: Chvátal, Jakubíček – Maruška. Diváci: 55

Nejvyrovnanější utkání se odehrálo ve Vacenovicích, kde místní rezerva hostila favorita ze Šardic. Zápas se začal vyvíjet podle očekávání a Brhel poslal hosty do vedení už v 10.minutě. Druhá půle přinesla další tři góly a zajímavou zápletku.

Za domácí vyrovnal po hodině hry Knotek, ale hned za sedm minut vrátil Šardicím náskok Benešovský. V 78.minutě se podruhé prosadil Knotek a zápas dospěl až v penaltám. V nich uspěl těsně favorit v poměru 5:6 a vybojoval postup.


Kordárna Velká n/Vel. B – Spartak Svatobořice 2:1 (2:0)
Branky: 23´+39´ Jagoš – 69´ Koch. Rozhodčí: Zima Zbyněk. ŽK: Spazier M. – Šalša. Diváci: 50

Hřiště v Javorníku zažilo ve čtvrtek nápor. Dopoledne tam svůj duel odehrál první tým Velké, odpoledne pak béčko nastoupilo v poháru. Domácí si již v první půli vypracovali dvoubrankové vedení, když se dvakrát prosadil Jagoš.

Spartak už po přestávce stačil jen snížit. Na konečných 2:1 upravil Koch. Do semifinále tak po těsném vítězství postoupila rezerva Velké nad Veličkou.

FK Suchov – Agro Vnorovy 3:6 (3:3)
Branky: 23´ Holčík, 29´ Janeska, 43´ Zemčík – 9´(PK)+36´ Kočiš, 38´ Janda, 49´ Bittner J., 52´ Studnička, 56´ Žák. Rozhodčí: Horňáček. Bez ŽK. Diváci: 30

V Boršicích u Blatnice se proti sobě postavila mužstva Suchova a Vnorov. Duel nabídl devět branek, z toho hned šest padlo v prvním poločase. Jako první udeřili z penalty hosté, ale dvěma góly Suchov otočil.

Stejně ale zareagovaly i Vnorovy a znovu tak vedly o gól. Do přestávky ale stačil srovnat Zemčík. Po přestávce už dávaly góly jen hosté a třemi zásahy dovedli utkání do vítězného konce.

Slavoj Rohatec B – Sokol Petrov (21.10.2017)

You may also like...