Čtyřgólový příspěvek Kyněry vynesl další body Šardicím

Sobotní duel III. třídy skupiny A byl ve znamení dominujících Šardic, které ani v 10. kole nedaly soupeři šanci a upevnily si tak svoji pozici. Čtyřmi góly se zaskvěl hostující Kyněra.

III. třída skupina A – 10. kolo

Slavoj Rohatec B – FK Šardice 0:6 (0:3)
Branky: 5´+ 18´+ 22´+ 60´ Kyněra, 48´ Hála, 79´ Hučko Rozhodčí: Rambousek Bedřich ŽK: 78´ Tomšej – 24´ Bulva, 75´ Riedl Diváci: 60

Rohatec: Jüstel – Klimek, Elšík (46´Michalica), Vacenovský, Šimánek, Tomšej, Valčík, Ruszkowski, Salajka, Konečný, Lábadi

Šardice: Vinca – Čajka (71´Riedl), Kyněra, Hála, Benešovský, Zicháček, Bulva, Riegl, Maruška, Šprta (58´Hučko), Vacula 

Po vysoké porážce, jenž doma minulou sobotu Rohatci “B” uštědřily Podl. Prušánky, čekala hráče Rohatce další výzva a to tým Šardic, který zatím neztratil ani bod.

Zápas se začal ve vysokém tempu, za hosty se poprvé prosadil již v 5. minutě Petr Kyněra, hráč, který tímto gólem rozhodně neřekl v dnešním zápase vše.

Protože to byl opět on, kdo zajistil Šardicím dvoubrankový náskok gólem z 18. minuty. Aby toho nebylo málo, kompletoval hattrick po neuvěřitelných 22 minutách hry, což byl pro hráče domácích šok.

T-shock

Domácí se chtěli možná pokusit o zvrat střídáním o poločase, když se do hry podíval Lukáš Michalica, jenže hosté nabuzeni skvělým výkon vstoupili do druhé půle s obrovskou vervou a výsledkem byl gól Romana Hály (48. minuta).

Super gólové odpoledne pro Šardice pokračovalo v 60. minutě, když se opět prosadil P. Kyněra.

Gólovou tečkou pak byl zásah střídajícího Jana Hučka v 79. minutě.

Hosté ze Šardic tak dokázali zvítězit i v 10. kole, vedou tabulku III. třídy skupiny A s náskokem 8 bodů na druhé Podl. Prušánky, jenž mají zápas k dobru. Zajímavý zápas bude možnost sledovat další kolo, kdy se utkají domácí Šardice, jenž budou hostit druhý tým tabulky Podl. Prušánky.

Mohlo by se vám líbit...