Čtyřgólový Zemčík ze Suchova sestřelil Těmice

Těmice si dokázaly v dosavadním průběhu sezony připsat bod za remízu s Loukou, následovala porážka od Hr. Vrbky a nyní utkání se Suchovem, jenž měl na svém kontě porážku a výhru.

III.C třída – 3. kolo

Sokol Těmice – FK Suchov 0:5 (0:3)
Branky: 10´ + 18´+ 40´ (PK) + 67´ Zemčík, 89´ Holčík Rozhodčí: Svoboda Jaroslav ŽK: Pavlica, Fišer, Kyjovský (všichni Těmice) Diváci: 80

Těmice: Rachvala – Pavlica, Fišer, Kyjovský, Juřík, Zeman, Vajdík, Souček, Melicher, Neduchal, Ficek

Suchov: Mikéska – Jančík, Švrček V., Horňák, Švrček J., Sup, Janeska, Sedláček, Šedý, Zemčík, Holčík

Suchov se v Těmicích dlouho nerozpakoval a kapitán hostů Zemčík otevřel skóre již v 10. minutě.

V té chvíli zřejmě ještě netušil, že se mu podaří nastřílet další z hattricků, kterých bylo v tomto hracím víkendu požehnaně.

Blíže se k tomu přiblížil v 18. minutě, kdy překonal brankéře Rachvalu podruhé.

Pět minut před koncem poločasu mu byla nabídnuta ideální příležitost na zkompletování hattricku, neboť hosté dostali příležitost zahrávat pokutový kop. Kapitán Zemčík byl neomylný a Suchov vedl v poločase 3:0.

80 diváků však na další branky čekalo opoznání déle. Pak přišla 67. minuta a branka M. Zemčíka s pořadovým číslem čtyři.

V závěru utkání se dokázal prosadit i Holčík, který završil pohodlnou neděli pro hráče a fanoušky Suchova, kteří slaví 3 body.

[team_standings id=”4988″ title=”Průběžná tabulka soutěže” number=”14″ columns=”p,w,d,l,gf,ga,gr,pts” show_team_logo=”1″ show_full_table_link=”0″ align=”none”]