Čtyři hráči Bohuslavic dostali stopku na 1 až 5 zápasů

DK OFS Hodonín vynesla další tresty za vyloučení v posledním kole okresních soutěží. Hned čtveřice fotbalistů Bohuslavic si nezahraje od jednoho do pěti utkání. Další tři hráči vyvázli jen s pokutou.

DK – tresty:

Andrle Štěpán (Bohuslavice) – 3 SU NEPO   

Červená karta během zápasu, Hrubé nesportovní chování, Udeření soupeře oběma rukama v přerušené hře (oplácení).

Balajka Filip (Bohuslavice) – 2 SU NEPO

Červená karta během zápasu, Druhé napomenutí během utkání, Druhé napomenutí v utkání. První napomenutí za projevy nespokojenosti a kritika rozhodčího (co to pískáš, debile), druhé napomenutí za projevy nespokojenosti a kritiku rozhodčího (ty jsi blb).

Maga Martin (Bohuslavice) – 1 SU NEPO

Červená karta během zápasu, Druhé napomenutí během utkání, Druhé napomenutí v utkání, první za NCH bezohledné kopnutí z boku v nepřerušené hře, druhé napomenutí za NCH bezohledné kopnutí z boku v nepřerušené hře.Vykouk Karel (Bohuslavice) – 5 SU NEPO

Červená karta během zápasu, Druhé napomenutí během utkání, Druhé napomenutí v utkání. První za projevy nespokojenosti a kritiku rozhodčího (ty vole, co pískáš), druhá za projevy nespokojenosti a kritiku rozhodčího (ty jsi čurák)

Čujan Radek (Dambořice) – pokuta 500,- Kč

Červená karta během zápasu, Druhé napomenutí během utkání, 1.ŽK 66min. NCH bezohledné podražení soupeře z boku v souboji omíč v nepř. hře . 2.ŽK +ČK 75. min. bezohledné podražení soupeře ze zadu v souboji o míč.

Dobrovský Petr (Lipov) – pokuta 500,- Kč

Červená karta během zápasu, Druhé napomenutí během utkání, 35 min ZK. kritika HR (to není možné, to není ofsajd), 35, min druhá ZK +CK krtika HR (to není možné, jsi nemohoucí).

Hála Vojtěch (Bukovany) – pokuta 500,- Kč

Červená karta během zápasu, Druhé napomenutí během utkání, 1. žk 22 min.NCH umyslné zakopnutí míče – nespokojenost s rozhodnutím HR v přer. hře .2. ZK + ČK 73 min.NCH simulace pádu v pok. uzemí – chtěl přimět HR k odpískání PK.

You may also like...