Čtyři sobotní zápasy okresních soutěží bez překvapení

Na okrese se v sobotu odehrály jen čtyři zápasy. Po jednom v OP a III.B třídě, dva duely nabídla III.B třída. Favorité v nich nezaváhali a brali povinné body.

Okresní přebor

TJ Mikulčice – FK Šardice 0:3 (0:1)
Branky: 17´ Kyněra, 57´ Vacula, 78´ Brhel. Diváci: 60

Lídr okresního přeboru zavítal do Mikulčic. Šardice začaly výborně a brzy se ujaly vedení. Po přestávce zvyšoval na rozdíl dvou branek Vacula a výsledek zpečetil Brhel.

Mikulčice ztratily v boji o záchranu další body, když podruhé za sebou nedaly gól a krčí se na 12.místě. Šardice si upevnily první místo.

[team_standings id=”4818″ title=”Tabulka soutěže” number=”14″ columns=”p,w,d,l,gf,ga,gr,pts” show_team_logo=”1″ show_full_table_link=”0″ align=”none”]

III.A třída

Slavoj Rohatec B – TJ Mikulčice B 1:3 (0:1)
Branky: 78´ Vacenovský – 3´+55´ Sloboda, 50´ Charvát. Diváci: 70

Rezerva Mikulčic hraje na dálku i za svůj “A” tým, když si připsala výhru na hřišti béčka Rohatce. Už ve třetí minutě se hosté ujali vedení po brance Slobody.

Tentýž hráč skóroval po přestávce ještě jednou, třetí gól přidal Charvát. Za domácí se prosadil jen Vacenovský. Rohatec zůstal sedmý, Mikulčice stále soutěž vedou.


FC Vracov – Podlužan Prušánky 5:2 (1:2)
Branky: 42´ Říha V., 51´ Kadleček, 71´ Říha L.,  80´+86´ Otépka – 4´ Zálešák, 25´ Stanec. Diváci: 50

Hosté začali ve Vracově velmi dobře a ve čtvrté minutě je poslal do vedení Zálešák. Ve 25.minutě zvyšoval Stanec. Poté už Prušánky další góly nepřidaly a domácí se nadechli k obratu.

Do přestávky snížil Vít Říha a v úvodu druhé půle vyrovnával Kadleček. Vítěznou trefu zaznamenal Lukáš Říha. V poslední desetiminutovce se ještě dvakrát trefil Otépka. Vracov se v tabulce posunul na šesté místo, Podlužan tabulku uzavírá.

[team_standings id=”4896″ title=”Tabulka soutěže” number=”14″ columns=”p,w,d,l,gf,ga,gr,pts” show_team_logo=”1″ show_full_table_link=”0″ align=”none”]

III.B třída

Sokol Vřesovice – Sokol Žádovice 4:1 (2:0)
Branky: 15´+31´ Možíš L., 76´ Molek, 89´ Červenka – 59´ Rotter. Diváci: 50

Dopolední utkání ve III.B třídě patřilo Vřesovicím. Ty se v prvním půli ujali nad Žádovicemi dvoubrankového vedení, když se dvakrát prosadil Lukáš Možíš.

Po změně stran snížil Rotter, ale více se hostům nepodařilo. Třetí gól přidal Molek a v závěru výsledek zpečetil Červenka. Hosté dohrávali bez dvou vyloučených hráčů. Během minuty šli předčasně do kabin Steinhübel a Tiefenbacher.

Druhé napomenutí během utkání, 1. ŽK Projev nespokojenosti, protestování – Kritika R v nepřerušené hře bez hanlivých výrazů (“Co to furt pískáš?”) 2. ŽK NCH – držení soupeře za dres v souboji o míč v nepřerušené hře bez zjevné snahy a úmyslu hrát míčem

Druhé napomenutí během utkání, 1. ŽK – Projev nespokojenosti, protestování – Kritika R v nepřerušené hře bez hanlivých výrazů (“Co to furt pískáš?”) 2.ŽK – Projev nespokojenosti, protestování – Kritika R v nepřerušené hře bez hanlivých výrazů (“Co to furt pískáš? Už se prober!”)

[team_standings id=”4907″ title=”Tabulka soutěže” number=”14″ columns=”p,w,d,l,gf,ga,gr,pts” show_team_logo=”1″ show_full_table_link=”0″ align=”none”]

You may also like...