Debakl Louky v Tasově, Durna vstřelil čtyři góly

Dvěma zápasy pokračovala v sobotu III.C třída. Vedoucí rezerva Hroznové Lhoty na hřišti v Tasově zostudila desátou Louku a soupeře porazila výrazně 8:1. Čtyřmi góly se na hladké výhře podílel Tomáš Durna.

III.C třída

Hroznová Lhota B – Louka 8:1 (4:0)
Branky: 10´ Neumann K., 12´+18´+54´+68´ Durna, 22´ Náhlík, 70´ Bartošek, 77´ Lipčík – 52´ Staňka. Rozhodčí: Zima Igor. Bez ŽK. Diváci: 100

Hroz. Lhota B: Jurásek – Gazárek, Kolacia, Lipčík, Uher, Kašpárek, Slovák, Neumann K., Bartošek, Durna, Neumann M. (Smištík, Náhlík, Martinek, Jegla, Koryčanský, Pavlica Mir., Pavlica Mich.)

Louka: Kubiš – Trýska, Fišer, Jagoš, Mikuláček, Dostál, Těthal, Kučera, Lejčko, Staňka, Mikéska (Kučera, Čajka)

Tabulkové postavení nahrávalo domácímu výběru, který to také potvrdil na hřišti a Louka si nakonec odnesla osmi gólový příděl.

Utkání bylo rozhodnuto během úvodních dvaceti minut, ve kterých vstřelil Tasov čtyři góly. Karel Neumann otevřel skóre zápasu v desáté minutě. Chvíli po něm se trefil Durna a tentýž hráč v 18.minutě přidal další gól.


Za další čtyři minuty se do střelecké listiny zapsal také Náhlík a s hosty už to vypadalo hodně zle. Louka vstřelila gól v 52.minutě, ale Tasov dokázal vzápětí reagovat a Durna završil hattrick.

Tasovský hráč byl při chuti a v 68.minutě zaznamenal už svou čtvrtou branku. Za dvě minuty dával sedmý gól Bartošek a výsledek pečetil v 77.minutě Lipčík.

Tasov potvrdil pozici lídra i nejlépe útočícího mužstva soutěže. Petrovu se vzdálil na rozdíl tří bodů, ale ten má nedělní duel v Nové Lhotě k dobru.

Další sobotní výsledek

Agro Vnorovy B – FC Moravský Písek 1:4 (1:2)
Branky: 44´ Petrucha – 15´+77´ Pyclík O., 27´ Stuchlík, 86´ Hodonský. Diváci: 50

[team_standings id=”4988″ title=”Tabulka soutěže” number=”14″ columns=”p,w,d,l,gf,ga,gr,pts” show_team_logo=”1″ show_full_table_link=”0″ align=”none”]

Mohlo by se vám líbit...