Šlágr III.C třídy: Třetí Moravský Písek přehrál vedoucí Tasov

První porážku v soutěži utrpěla rezerva Hroznové Lhoty, který neuspěla na hřišti Moravského Písku. Domácí nastříleli soupeři čtyři góly a dovedli zápas do vítězného konce. 

III.C třída – 14.kolo

FC Moravský Písek – Sokol Hroznová Lhota B 4:2 (3:1)
Branky: 26´+39´ Pyclík O., 40´ Hodonský, 51´ Štěpáník – 7´+85´ Náhlík. Rozhodčí: Rotter. ŽK: Štěpáník, Pyclík O. – Bartošek. Diváci: 80

Mor. Písek: Vašík – Dulovecz T., Oharek, Janás, Vrána, Pyclík Z., Kuban, Mička, Hodonský, Štěpáník, Sotolář (Stuchlík, Pyclík P., Pyclík O., Dulovecz M., Friš, Chamrád)

Hroz. Lhota B: Jurásek – Suchý, Kolacia, Lipčík, Kašpárek, Farkaš, Neumann K., Bartošek, Durna, Neumann M., Frolek (Náhlík, Martinek, Jegla, Nekarda, Pavlica, Nálepa)

Utkání kola ve III.C třídě se odehrálo v Moravském Písku, kam zavítal vedoucí Tasov. Ten své postavení nedokázal na hřišti potvrdil a odešel poražen.

Byli to ale hosté, kde se jako první ujal vedení. V sedmé minutě prostřelil domácího brankáře Náhlík. Za dvacet minut bylo srovnáno. Vyrovnání zařídil Ondřej Pyclík.

Do přestávky domácí výsledek otočili. Šest minut před přestávkou se podruhé trefil Pyclík a o minutu později zvyšoval na rozdíl dvou branek Hodonský.

Po změně stran udeřil Moravský Písek po čtvrté a bylo rozhodnuto. Uběhlo jen šest minut druhé půle a Štěpáník dával na rozdíl tří branek.

Domácí si náskok drželi, ale ještě jednou inkasovali v závěrečných minutách hry. Pět minut před koncem zápasu korigoval na konečných 4:2 Náhlík, pro kterého to byla rovněž druhá trefa v utkání.

Moravský Písek výhrou zdramatizoval boj o postup, na třetím místě ztrácí sedm bodů na první místo. Na vedoucí Tasov se pak dotáhl Petrov, obě mužstva dělí pouze skóre.

Další nedělní výsledky

Suchov – Těmice 1:1 (0:1)
Branky: 85´ Mikeska – 14´ Večeřa. Diváci: 55

Louka – KEN Veselí n/Mor. 2:0 (2:0)
Branky: 36´ Kučera, 40´ Lejčka. Diváci: 50

Nová Lhota – Vnorovy B 3:3 (3:1)
Branky: 11´ Pavlík, 33´ Malár, 43´ Ťok – 34´+79´+90´ Pavlíček. Diváci: 80

Petrov – Tvarožná Lhota 1:0 (1:0)
Branka: 44´ Šantavý Libor. Diváci: 100

[team_standings id=”4988″ title=”Tabulka soutěže” number=”14″ columns=”p,w,d,l,gf,ga,gr,pts” show_team_logo=”1″ show_full_table_link=”0″ align=”none”]

Mohlo by se vám líbit...