Šlágr kola: Petrov zvítězil v Písku a se udržel na prvním místě

Fotbalisté prvního Petrova zamířili ve šlágru kola na hřiště třetího Moravského Písku. Lídr soutěže dokázal zvítězit 2:0 a udržel se na prvním místě o bod před Hroznovou Lhotou B.

III.C třída – 17.kolo

FC Moravský Písek – Sokol Petrov 0:2 (0:1)
Branky: 29´ Krša, 52´ Macháček Zdeněk. Rozhodčí: Rotter. ŽK: Pyclík O., Kuban – Krša. Diváci: 85

Mor. Písek: Vašík – Dulovecz T., Oharek, Janás, Vrána, Pyclík Z., Kuban, Mička L:, Hodonský, Štěpaník, Sotolář (Stuchlík, Mička P., Pyclík O., Dulovecz M., Friš, Bezděk, Chamrád)

Petrov: Čermák – Grabec, Lončík, Faltýnek J., Palkovič, Krša, Janeček, Macháček Z., Macháček M., Šantavý, Benovič (Faltýnek H., Krůtil, Mikulenka, Vrána)

Hostující mužstvo přijelo v pozici lídra soutěže a chtělo tuto výhodu potvrdit i na hřišti. Moravský Písek třikrát v řadě zvítězil a zuby si brousil také na první tým tabulky.

Zápas přilákal necelou stovku diváků, kteří viděli zajímavý a vyrovnaný zápas. Jako první udeřili hosté, které poslal do vedení Krša.

Hubený náskok si Petrov pohlídal až do konce prvního poločasu a kabin tak odcházel o něco málo spokojenější něž písečtí fotbalisté.


Nástup do druhé půle vyšel lépe hostům, kteří záhy přidali druhou trefu. Domácího brankáře překonal kapitán Petrova Zdeněk Macháček.

Písek se snažil s výsledkem něco udělat, ale narážel na dobře organizovanou obranu lídra. Žádné drama se nakonec nekonalo a favorit zvítězil.

Další výsledky 

Sokol Hroznová Lhota B – FK Suchov 5:2 (3:1)
Branky: 2´+4´ (PK) Bartošek, 41´+51´ Durna, 46´ Neumann – 34´ Holčík, 54´ Janeska. Diváci: 100

Agro Vnorovy B – Horňácko Hrubá Vrbka 0:2 (0:1)
Branky: 44´ Kyncl, 78´ Ševečka. Diváci: 28

[team_standings id=”4988″ title=”Tabulka soutěže” number=”12″ columns=”p,w,d,l,gf,ga,gr,pts” show_team_logo=”1″ show_full_table_link=”0″ align=”none”]

Mohlo by se vám líbit...