Debakl posledních Lužic s béčkem Mikulčic

Devět branek inkasovaly poslední Lužice v zápase s rezervním týmem Mikulčic. Domácí Baník hosty vůbec nešetřil a už v prvním poločase vstřelil soupeři šest branek. Pěti góly se blýskl Tomáš Výmola.

III.A třída – 17.kolo

Baník Mikulčice B – Baník Lužice 9:2 (6:1)
Branky: 4´+18´+26+37´+49´ Výmola Tomáš, 34´ Pitzinger, 40´ Kuchynka, 63´ Fučík (PK), 78´ Sloboda – 42´ Kříž, 71´ Křižka. Rozhodčí: Riedl. Bez ŽK. Diváci: 70

Mikulčice B: Fučík – Zachara, Svobodník, Repka, Král, Kuchárek (65´ Sloboda), Výmola T. (56´ Polák), Polesný (68´ Konečný), Kuchynka, Šebestík, Pitzinger (46´ Výmola M.)

Lužice: Prager – Mitrík (56´ Melichar), Vričan, Hruška, Balus, Kříž, Zálešák, Horňáček, Hasík, Mokroš, Križka

Hosté přijeli k utkání pouze s jedním náhradníkem a se svým výkonem nemohli pomýšlet na bodový zisk. První gól přišel hned ve čtvrté minutě, další o čtvrthodiny později a ve 26.minutě to bylo 3:0.

O všechny tři góly se postaral Tomáš Výmola. Další branky na sebe nenechaly dlouho čekat a do přestávky se ještě trefili Pitzinger, počtvrté Výmola a Kuchynka.

Až za stavu 6:0 pro Mikulčice se střelecky dokázali prosadit i hosté z Lužic a Kříž snížil.


Brankostroj Baníku se nezastavil ani po změně stran a po necelých pěti minutách přidal svoji pátou trefu Výmola.

Po hodině hry kopali domácí penaltu, míč si vzal golman Fučík a překonal kolegu v hostující brance. Lužice se následně dočkali druhého gólu, který vstřelil Křižka.

Poslední slovo ale měli domácí, kteří střídajícím Slobodou zpečetili debakl hostí a devátou výhrou v sezóně se posunuli na třetí místo tabulky.

[league_table id=”220″ title=”Průběžná tabulka soutěže” number=”12″ columns=”p,w,d,l,gf,ga,gr,pts” show_team_logo=”1″ show_full_table_link=”0″ align=”none”]

Mohlo by se vám líbit...