Vracov dostal ve Svatobořicích osm branek

Téměř tři stovky diváků se v neděli odpoledne ve Svatobořicích přišlo podívat na duel s Vracovem. Domácí fandové nakonec odcházeli spokojenější, když jejich tým zvítězil hladce 8:0.

Okresní přebor – 15.kolo

Spartak Svatobořice/Mistřín – FC Vracov 8:0 (3:0)
Branky: 4´ Neduchal, 33´ Pazderka, 43´+48´+60´ Baťa, 74´ Lunga D., 82´ Toman, 89´ Koch. Rozhodčí: Vrbovský – Čikl, Hulcký. ŽK: Varmuža. Lunga L. – Linhart, Cizler, Loprais, Otépka. ČK: 81´ Nygrýn (Vracov). Diváci: 280

Svatobořice: Dvořák – Varmuža (46´ Koutný), Lunga L., Pekárek, Michna, Kačer, Pazderka, Lunga D., Baťa (75´ Šalša), Neduchal (69´ Koch), Toman

Vracov: Linhart – Cizler, Nygrýn, Červinka, Mlček, Chytka, Loprais, Kocurek, Randis, Kadleček, Otépka

Tabulkové postavení hovořilo ve prospěch domácích a ti to dokázali potvrdit také na hrací ploše. Už do přestávky si Spartak vytvořil slibný náskok o tři góly.

Hned ve čtvrté minutě poslal domácí do vedení Neduchal, po půl hodině přidal druhou trefu Pazderka a krátce před odchodem do kabin se mezi střelce poprvé zapsal Baťa.

Ani po změně stran hostující mužstvo nekladlo odpor a za celý zápas se alespoň čestného gólu nedočkalo.Svatobořice byly při střelecké chuti. Další dvě branky přidal Baťa, čímž zkompletoval hattrick. Čtvrt hodiny před koncem zvyšoval na rozdíl šesti gólů David Lunga.

Červená karta během zápasu, Zmaření zjevné brankové možnosti soupeřova družstva, SH zmaření zjevné brankové příležitosti.

V 81.minutě přišlo vyloučení Nygrýna, a to domácí potrestali ještě dvěma zásahy. Nejprve skóroval Toman a následně i střídající Koch. Spartak si pojistil čtvrté místo v tabulce, naopak Vracov se propadl na poslední místo.

Mohlo by se vám líbit...