První výhra pro Šardice, které udolaly Ždánice

První vítězství v sezóně urvali fotbalisté Šardic v okresním přeboru. Největší favorit na postup do vyšší soutěže se doma trápil se Ždánicemi a jen těsně zvítězil.

Okresní přebor – 2.kolo

FK Šardice – KOVO Ždánice 2:1 (1:1)
Branky: 36´ Zicháček, 51´ Doležal – 24´ Marčík. Rozhodčí: Vrbovský – Riedl, Kukula. ŽK: Knoflíček, Zicháček, Hála – Ruban R., Kopeček, Snášel, Horňák, Kolařík. Diváci: 150

Šardice: Vinca – Kyněra, Knoflíček, Benešovský, Zicháček, Hála, Stehno, Doležal, Posolda, Maruška, Šprta

Ždánice: Ruban R. – Lánc, Štipčák, Kotík, Doupovec, Kopeček, Snášel, Beker, Horňák, Marčík, Kolařík

V minulém kole vstoupily Šardice do sezóny remízou v Radějově, v dnešním utkání se znovu trápily a soupeře ze Ždánic nakonec těsně udolaly.

Kovo úvodní duel se Svatobořicemi prohrálo, ale Šardicích drželo s favoritem krok, bohužel to na body nebylo.

Byli to ale hosté, kdo se jako první dostal do vedení. Ve 24.minutě se míč dostal k Marčíkovi a ten dokázal překonat Vincu v brance Šardic.

Pouze dvanáct minut dokázali hosté udržet hubené vedení. Poločasový výsledek stanovil domácí kapitán Zicháček.

Rozhodující moment přišel z kraje druhého poločasu. V 51.minutě se Šardice poprvé v zápase dostali díky Doležalovi do vedení.

Ve zbývajícím čase už se ani jednomu mužstvo nepodařilo vstřelit branku a domácí fotbalisté si tak mohli připsat první vítězství v sezóně.

Ždánice se dlouho držely a odehrály vyrovnanou partii, ale na první body si budou muset počkat minimálně do dalšího kola.

[team_standings id=”4818″ title=”Průběžná tabulka soutěže” number=”14″ columns=”p,w,d,l,gf,ga,gr,pts” show_team_logo=”1″ show_full_table_link=”0″ align=”none”]

Mohlo by se vám líbit...