Divizní Hodonín na prvoligové Slovácko nestačil

První přípravné utkání mají za sebou fotbalisté Hodonína. Lídr divize D přivítal na umělé trávě v Dubňanech ligové Slovácko. Utkání nabídlo čtyři branky a jednoduchou výhru favorita.

Přípravné utkání – středa 11.1.2017

FK Hodonín – FC Slovácko 0:4 (0:1)
Branky: 34. Hofmann, 50. Sadílek, 51. Biolek, 74. Zajíc. Rozhodčí: Zelinka – Pelikán, Podaný

FK Hodonín: Petráš – Holešínský, Kyselka (46. Kučera), Konečný, Fojtík – Hesek – Sasín, Paděra (46. Červinek), Bartoš (27. Mareš), Šturma (46. Palkovič) – Masaryk (46. Čambal).

Náhradníci: Kokeš – Mareš, Kučera, Palkovič, Červinek, Čambal

FC Slovácko: 1. poločas: Daněk – Reinberk, Rada, Hofmann, Chyla – Machalík, Kalouda, Havlík – Kunca, Kubala, Navrátil
2. poločas: Heča – Chvátal, Daníček, Břečka, Civič – Sadílek, Šumulikoski, Ťok – Biolek, Zajíc, Rezek


Náhradníci: Heča – Chvátal, Civič, Šumulikoski, Ťok, Biolek, Rezek, Zajíc, Sadílek, Břečka Daníček

Už ve třetí minutě musel brankář Petráš zasahovat po střele Havlíka, kterému balon přiťukl Kunca. Petráš předvedl dobrý zákrok a byl z toho pouze roh Slovácka.

Po dvaceti minutách nastřelil Kubala tyč a skóre se znovu neměnilo. Udeřilo až ve 34.minutě, kdy se na hranici ofsajdu pohyboval Hofmann, a otevřel brankový účet.

Trenér Levý prostřídal o přestávce sestavu a do druhé půle nastoupili všichni hráči z lavičky. Změny se projevily krátce po změně stran.Druhou trefu přidal po pěti minutách Sadílek, chvíli po něm dostal Civič ideální přihrávku, odcentroval podél malého vápna a Biolek s přispěním hráče Hodonína vstřelil třetí gól.

Čtvrthodiny před závěrečným hvizdem dal výsledku konečnou podobu Zajíc, který dostal míč za obranu a přehodil vybíhajícího brankáře.

V závěru mohlo Slovácko ještě přidat jeden gól, ale Kunca z hranice penalty branku přestřelil. Hodonín tak nakonec podlehl ligovému mužstvu 0:4.

You may also like...