DK OFS Hodonín vynesla tresty uplynulý hrací víkend

DK OFS Hodonín vynesla tresty za poslední odehrané kolo okresních soutěží z víkendu 25.-26.srpna 2018. Nejvyšším trestem byla stopka na dvě utkání pro Ondřeje Křižku ze Želetic.

DK – tresty

Hojač Zbyněk (Archlebov) – 1 SU NEPO

je vinen disciplinárním přečinem vyloučení pro druhé napomenutí podle § 46, odst. 1
Disciplinárního řádu Fotbalové asociace České republiky (dále jen „DŘ FAČR“),
který spáchal dne 25.8.2018 v souvislosti s výše uvedeným utkáním , a to tím,
že byl vyloučen podle pravidel fotbalu, když ve 25´ obdržel I ŽK za NCH ­ držení soupeře v souboji o míč v nepřerušené hře a v 54´ obdržel II ŽK následně ČK za ­ NCH ­ podražení soupeře v souboji o míč v nepřerušené hře , za což se proviněnému podle § 46, odst. 1 DŘ
FAČR ve spojení s § 23 DŘ FAČR ukládá trest zastavení závodní činnosti na 1 SU NEPO.

Pospíšil David (Nenkovice) – 500,- Kč

je vinen disciplinárním přečinem vyloučení pro druhé napomenutí podle § 46, odst. 2
Disciplinárního řádu Fotbalové asociace České republiky (dále jen „DŘ FAČR“),
který spáchal dne 26­8­2018 v souvislosti s výše uvedeným utkáním , a to tím,
že byl vyloučen podle pravidel fotbalu, když ve 33´ obdržel I ŽK za NCH ­ neuposlechnutí pokynu rozhodčího a v 64´ obdržel II ŽK a následně ČK ­ Projev nespokojenosti,protestování ­ kritika HR slovy : “Co to zase pískáš”, za což se proviněnému podle § 46, odst. 2 DŘ FAČR ve spojení s § 23 DŘ FAČR ukládá finanční trest ve výši 500 kč dle RS OFS Hodonín čl. 23/12 ,kteýá bude řešen přes sběrný účet TJ Sokol Nenkovice z.s.

Křižka Ondřej (Želetice) – 2 SU NEPO

je vinen disciplinárním přečinem tělesné napadení podle § 48, odst. 1 Disciplinárního řádu Fotbalové asociace České republiky (dále je„DŘ FAČR“), který spáchal dne 25.8.2018 v souvislosti s výše uvedeným utkáním, a to tím, že byl vyloučen podle pravidel fotbalu, když v 90´ obdržel ČK za strčení do soupeře rukama v přerušené hře, za což se proviněnému podle § 48, odst. 1 DŘ FAČR ve spojení s § 23 DŘ FAČR ukládá trest zastavení závodní činnosti na 2 SU NEPO

Grabec Tomáš (Petrov) – 1 SU PO do 30. 10. 2018 (změna trestu)

Suchánek Filip (Dambořice) – 1 SU PO do 31. 11. 2018 (změna trestu)

DK OFS Hodonín předvolává na své příští zasedání tj. 6. 9. 2018 na 15:30 na OFS Hodonín k podání vysvětlení vyloučení Pelikána Petra v utkání III. B muži : Sokol Želetice – TJ Sokol Archlebov tyto zúčastněné: Luskač Tomáš (vedoucí mužstva), Pelikán Petr (hráč), Rogožan Milan (rozhodčí) a dále žádá hostující klub TJ Sokol Archlebov o písemné vyjádření k danému incidentu.. e. mailem na adresu OFS.

Hráči Pelikánovi Petrovi a hlavnímu rozhodčímu Rogožanu Milanovi pozastavuje DK OFS Hodonín činnost do vyšetření případu.

Mohlo by se vám líbit...