Pět zápasů si nezahrají Hrazdílek a Buštík

Opět vysoké tresty padaly na čtvrtečním zasedání DK OFS Hodonín. Stopku na pět utkání si vysloužili Ivo Hrazdílek (Sobůlky) a Zbyněk Buštík (Moravany), ten navíc dostal ještě 1000,- kč pokuty.

V minulém kole se vylučovalo za vzájemné potyčky a některým fotbalistům se to krutě vymstilo. Nejvyšším trestem byla stopka na pět zápasů. Čtyři utkání vynechá Richard Voříšek (Lovčice) a Rostislav Škodák (Louka).

Tři duely si nezahraje Marek Knoflíček (Šardice). Dva zápasy si odpočinou Matěj Zálešák (Želetice) a Petr Blaha (Tvarožná Lhota), jedno utkání pak vynechá David Kučera (Louka).

Tresty DK:

Skočík David (Starý Podvorov) – 500,- Kč

Druhé napomenutí během utkání, 19´ ŽK H č.12 Nesportovní chování – podražení soupeře z boku v souboji o míč v nepřerušené hře. 40´ ŽK H č.12 Nesportovní chování – podražení soupeře z boku v souboji o míč v nepřerušené hře. 40´ ČK H č.12 Nesportovní chování – podražení soupeře z boku v souboji o míč v nepřerušené hře.

Buštík Zbyněk (Moravany) – 5 SU NEPO + 1.000,- Kč

Hrubé nesportovní chování, hlavička do čela soupeře v přerušené hře, následné udeření soupeře do tváře, při odchodu urážky HR – pičo, kokote,atd.

Voříšek Richard (Lovčice) – 4 SU NEPO + 1.000,- Kč

Hrubé nesportovní chování, udeření soupeře pěstí do zad a následné kopnutí soupeře ležícího na zemi, při odchodu vulgární nadávky HR: pičo, kokote

Hrazdílek Ivo (Sobůlky) – 5 SU NEPO

Hrubé nesportovní chování, V přerušené hře prudké vražení hlavou do obličeje.

Zálešák Matěj (Želetice) – 2 SU NEPO

Hrubé nesportovní chování, V přerušené hře vražení do soupeře.

Blata Petr (Tvarožná Lhota) – 2 SU NEPO

Surová hra, první žk za připomínky k výroku rozhodčího slovy pískáš pičoviny, druhou za podraženi soupeře zezadu na polovině hřiště.

Škodák Rostislav (Louka) – 4 SU NEPO

Hrubé nesportovní chování, po odpískáni faulu na domácího hráče, domácí hráč č. 17 neudržel nervy a pěstí udeřil hostujícího hráče č. 11 do oblasti hlavy. Hostující hráč za faul na dom. hráče dostal druhou žk kartu

Kučera David (Louka) – 1 SU NEPO

Druhé napomenutí během utkání, prvni zluta podr.z boku v souboji i mic druha zk za stazeni pri slibne se rozvijejici sanci

Knoflíček Marek (Šardice) – 3 SU NEPO

Použití pohoršujících, urážlivých nebo ponižujících výroků nebo gest,

Mohlo by se vám líbit...