Domanín zvládl hodové utkání proti Lovčicím

Netradičně již v sobotu dopoledne se šlo v Domaníně na fotbal. V rámci 8.kola přivítal domácí FK soupeře z Lovčic. Hodové utkání se se více povedlo domácím fotbalistům, kteří zvítězili hladce 3:0.

III.B třída – 8.kolo

FK Domanín – Sokol Lovčice 3:0 (2:0)
Branky: 12´ Klempíř Pavel, 26´ Kocourek, 65´ Brož. Rozhodčí: Janík. ŽK: Čadílek, Vízdal (oba Lovčice). ČK: 69´ Vízdal (Lovčice). Diváci: 30

Domanín: Rachvala – Klempíř Pa., Karlík (57´ Sečka), Toman (46´ Klempíř Pe.), Polášek, Brož (78´ Čožík), Šimek, Ryba, Kocourek, Šlechta, Daňhel

Lovčice: Koutný – Vrabec, Gardáš, Divácký, Čadílek, Pavlica, Vízdal, Uhýrek T., Hiselský, Uhýrek F., Klíč

Hodové dopoledne patřilo v Domaníně fotbalu, ale příliš diváků nenalákalo. Favoritem zápasu byli domácí a to potvrdili také na hřišti.

Úvodní branka padla již ve dvanácté minutě a prsty v ní měl domácí kapitán Pavel Klempíř, jenž poslal Domanín do vedení.

Hrstka diváků se další branky dočkala po dalších patnácti minutách hry. Na rozdíl dvou branek zvyšoval Korourek.

Do kabin tak odcházeli spokojenější domácí hráči, kteří si do druhého poločasu přinesli náskok dvou gólů.

T-shock >

Po přestávce tempo hry opadlo a Domanín si hlídal dvoubrankový náskok. Třetí gól přidal v 65. minutě Brož.

Snahu alespoň o čestný úspěch Lovčicím zhatil Vízdal, který po druhé žluté musel předčasně do sprch.

Více branek utkání již nenabídlo a tak hrstka diváků musela vzít za vděk výhrou 3:0. Hody v Domaníně tak začaly třemi body a čtvrtou výhrou v sezóně.