Dorostenci Kyjova remizovali v Rosicích a postupují

Dorostu Kyjova se v letošní sezoně Krajského přeboru nesmírně daří, celkový triumf už mají takřka zajištěný. K tomu aby bylo vše stvrzeno, museli dnes kyjovští dorostenci bodovat v Rosicích.

KP st. dorostu – 23. kolo

Rosice – Kyjov 1:1 (1:0)
Branky: 26´ Jahn – 71´Macháček Rozhodčí: Kunický Libor – Šenkýř Petr, Vrbka Jan ŽK: Kratochvíl, Strnad – Bartoň, Kuchař Diváci: 50

Rosice: Dočekal – Pelikán, Wasserbauer, Bartlík, Prax, Jahn, Kratochvíl (88´ Macák), Liška, Spousta, Strnad, Zahradníček

Kyjov: Gaspar – Klinger, Bartoň (65´ Kůřil), Velc, Macháček, Průdek, Marcián, Něnička, Kůřil (89´ Hyniča), Kuchař, Bochýnek (86´ Čevelík)

Kyjov i Rosice mají ve svých řadách šikovné a dovednostně vyrovnané fotbalisty, kteří se chtěli ve vzájemném zápase aktuálně prvního a čtvrtého týmu předvést v co nejlepším světle.

První poločas byl přesto ve znamení neproměňování šancí, které dokázala zlomit až trefa Filipa Jahna ze 26. minuty do sítě Kyjova.

T-shockRosice tak začaly zatápět Kyjovu v cestě za dalším tříbodovým ziskem a stvrzením prvenství v KP staršího dorostu.

Kyjovští dorostenci se přeci jen dočkali srovnání stavu utkání. V 71. minutě byl úspěšný Macháček, který překonal brankáře a kapitána domácích Dočekala.

Kyjov si tak z Rosic odváží tolik potřebný bod za remízu 1:1 a může slavit vytoužený postup do divize.

You may also like...